Hyunseung narzeka na wiadomość alarmową + komentarze

W dniu 5 lipca w Korei pojawiły się ulewne deszcze, więc poprzez operatorów sieciowych każdy Koreańczyk otrzymał wiadomość alarmową.

W przypadku zagrożenia kraju, alarmy są wysyłane na telefony osób fizycznych poprzez ich operatorów sieciowych. Pierwsza wiadomość alarmowa została wysłana w godzinach porannych (dokładny czas zależy od operatora sieci). Pierwszy alarm ostrzegł ludzi przed ulewnym deszczem, osuwiskami oraz zawierała w treści obszary, które mogą być zagrożone zalaniem, powiadomił ludzi o tym co się dzieje na zewnątrz, żeby byli bezpieczni. Drugi alarm ostrzegał o powodzi i informował mieszkańców obszarów nisko położonych, aby byli ostrożni. „Tych alarmów nie można usłyszeć, kiedy telefony są w trybie cichym”.

Jang Hyunseung zrobił zrzut ekranu wraz z wiadomościami alarmowymi, które udostępnił na swoim koncie na Instagramie i napisał „Teraz nie mogę wrócić do spania, woow jestem szczęśliwyㅎㅎㅎㅎㅎㅎㅎㅎㅎ”

Wielu internautów skrytykowało go za ten komentarz. Niektórzy pisali: „Nawet jeśli zostałeś obudzony to czy nie należy się w najpierw martwić, że taki alarm otrzymałeś? Nawet jeśli uważasz inaczej to nie powód, żeby o tym pisać na SNS.”, inni stwierdzili: „Te wiadomości alarmowe zostały wysłane, żeby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich przebywających w kraju. Jak można być oburzonym przez to, że był za głośny i cię obudził?”

Jang hyunseung tymczasem edytował swój oryginalny wpis na Instagrtamie, który mówił: „ㅈ 여버 ㄹ 진짜 아…잠 다 깼네.”. Pierwsze cztery znaki są często wykorzystywane jako skrócona wersją i ocenzurowane „Chcę zabić” .

Ulewny deszcz spowodował upadek kilku domów i budynków. Obecnie cztery osoby zaginęły i trwają poszukiwania.

Komentarze:

1. [+680, -16] On jest jak męska wersja Sulli…

2. [+650, -7] Ugh, on nie ma mózgu. Jest odpychający.

3. [+409, -12] Widziałem, że zamieścił to na instagramie, więc pomyślałem, że to coś wspierającego nowy album Beast ㅋㅋ ale on jest po prostu chory psychicznie ㅋㅋ

4. [+38, -2]Tak się cieszę, że odszedł ~~  Jestem szczęśliwy/a, że został także wyeliminowany z Big Bang

5. [+36, -2] Założę się, że narzekałby też jakby dostał wiadomość z powiadomieniem o wojnie ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+31, -1] Gdy pomyślę jak Beast musieli go znosić cały ten czas…!

7. [+28, -0] Zastanawiam się jakie on ma myśli w głowie…

8. [+18, -1] Co się z nim dzieje? Sulli też.. co sprawia, że zmienili się tak bardzo po opuszczeniu zespołu?

Cr.(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *