Top15 Najseksowniejszych kobiecych Fancamów!

Ostatnimi czasy wśród mało popularnych Girls Bandów zapanował wyścig na fancamy. Czyli inaczej mówiąc wyścig o to, który zespół pokaże więcej, który będzie wulgarniejszy i w końcu – który najbardziej zszokuje swoich fanów. Jest bardzo wiele zespołów, które wybrały drogę do popularności właśnie poprzez wulgarne fancamy. Tutaj postaram się wam przedstawić te najbardziej zboczone, wulgarne i szokujące.


Bambino już w momencie debiutu nie chciały się bawić w udawanie niewinnych uroczych dziewczynek. Z każdym swoim kolejnym występem podnoszą poprzeczkę seksowności. O ich występach pisałyśmy już wcześniej w poście ‚Internauci są oburzeni po ostatniej usterce garderoby jednej z członkiń żeńskiej grupy’  oraz ‚Hadam z Bambino szokuje swoich fanów oblewając swoje piersi wodą’  Tu przedstawiam wam niemalże klasyczny występ Bambino! Dziewczyny rozebrane do granic, tańczące swój hitowy już dance cover do piosenki ‚New thang’.


Niestety nie wiem co za zespół tu występuje, ale z pewnością mogę stwierdzić, że swoimi choreografiami i mocno okrojonymi strojami mocno zwrócił uwagę fanów fancamów. Jeśli będą rozwijać się dalej w tę stronę, to z całkowitą pewnością mogę stwierdzić, iż nie jest to ostatni post o nich tutaj.


MINX zadebiutowały z bardzo słodkim i planowo lekko hiphopowym brzmieniem i wyglądem. Zespół niestety niedługo po debiucie przestał być tak popularny, ale niedawno fani odkryli kolejne piękne zalety tego młodziutkiego zespołu. Fani zakochali się w wyćwiczonym ciele jednej z członkiń. A wy co o niej myślicie? Dopadają was kompleksy?


Laysha pochodzą z tej samej wytwórni co Bambino. Koncepty Bambino i Laysha w pewnym stopniu pokrywają się, ponieważ oba zespoły zdobywają ogromną popularność poprzez nagrania swoich fanów. Ich fancamy zdobywają miliony wyświetleń. Tu Laysha prezentują swoją najnowszą piosenkę – ponętną ‚Chocolate cream’. Podoba się?


I ponownie na tej liście pojawiają się Laysha!  Podczas swoich koncertów zespoły często zapraszają fanów na scenę, by pokazać, że dla sławy i sprawienia przyjemności fanom są gotowe zrobić wszystko! Są gotowe na obściskiwanie, przytulasy, niejednoznaczne ruchy, a nawet zdjęcie i występowanie bez bielizny! Członkinii Laysha skrytykowana za…brak bielizny?!


Jak się okazuje, nie tylko nie tylko Bambino i Laysha nie boją się występów na scenie bez bielizny. Mimo iż zespół Pocket Girls już w momencie debiutu zwrócił uwagę internautów swoimi dużymi… walorami oczywiście, zespołowi wciąż jest mało i robi wszystko, by mówiono o nim głośno. Słuchaliście ich piosenki ‚Bbang, Bbang’?


Gain jest osobą którą zna pewnie większość z was. Maknae B.E.G 2015r. wydała piosenkę ‚Paradise lost’ która odbiła się dużym echem ze względu na swoją wulgarność. Popularność w internecie zdobył króciutki fancam z końca piosenki. Co o nim myślicie?


Znów się powtarzam, ale o to fancam zespołu Pocket Girls i ich coveru do piosenki EXID ‚Up&Down’. Widzimy na nim młodą BomSuyeon, byłą członkinię tego zespołu.


Mimo ogromnych starań, zespół Wait A Minute nie umie odnieść sukcesu. Zespół ten jako jeden z pierwszych, jeśli nie pierwszy, ma członkinie tzw. „plus size”. Polecam obejrzeć również inne fancamy tego zespołu, gdzie coverują takie piosenki jak Paradise Lost+Roll Depp czy Crazy.


Dime Piece… Członkinie tego zespołu zapomniały już co to wstyd. Wielokrotnie podczas swoich występów przekraczają granice dobrego smaku dla popularności, która jak na złość się ich nie trzyma. O tych dziewczętach powstał już osobny post ‚Członkinie grupy Dime piece pokazały za wiele?’


PPL to zespół złożony z samych modelek, które pragną stać się idolkami. A jak wiadomo po przykładzie Bambino, jak najszybciej zdobyć sławę? Poprzez rozbierane wstępy oczywiście. Mimo stosowania tej taktyki, zespół nie osiąga spektakularnych sukcesów.


Switch berry zadebiutowały w 2014r. ale fani dopiero teraz wydają się poznawać wszystkie możliwości tego zespołu…


Zespół Mercury jest głównie rozpoznawany poprzez to, iż posiada transseksualną członkinię, ale warto zwrócić również uwagę na walory pozostałych członkiń, czyż nie? Mercury dopiero zaczynają wchodzić w świat show biznesu, życzmy im wszystkiego dobrego! Polecam ich teledysk do ‚Don’t Stop’


Stellar już od dawna występują na scenie muzycznej, jednak przez bardzo ługi czas nie udało im się osiągnąć sukcesu. Dopiero po wydaniu kontrowersyjnego ‚Marionette’ i ‚Vibrato’, ich popularność zaczęła rosnąć. Zespół kontynuuje dobrą passę dzięki ‚Sting’ i wspaniałemu fancamowi JunYool.


Hello Venus po zmianie wytwórni znacznie utraciły na popularności. By się ratować, zespół zmienił swój koncept o 180° –  ze słodkiego na seksowny. Ich fancamy wśród fanów zyskują całkiem dużą popularność… Zasługują na to?


Post Autorstwa: NyuDesu

6 comments

   • Naanariko Reply

    Czasami tak się wyświetla, wtedy wystarczy odświeżyć stronę ^^ <3

 1. Akinda ~ Reply

  Takie rzeczy mnie po prostu obrzydzają… Mam też wrażenie, że w ten sposób nie zdobędą prawdziwych fanów którzy podziwiają ich talent do śpiewu czy tańca, ale mężczyzn lubiących takie rzeczy.
  W dodatku wiele z nich jest bardzo młodych, czy to nie przesada?

  • Nyudesu Post authorReply

   Zgadzam się, że niektóre z tych fancamów są ohydne i przesadzone…Ale czego się w końcu nie robi dla popularności i pieniędzy?
   Dziewczyny i wytwórnia liczą na to, że jacyś zboczeńcy się przylepią. Im bardziej Kontrowersyjny taniec i strój tym więcej stron o nich napisze i tym łatwiej będzie im się wybić mimo braku umiejętności.
   Kiedyś usłyszałam o tak zwanym ‚efekcie EXID’ które wybiły się dzięki Fancamowi Hani. Teraz wiele zespołów liczą, że im się również uda, ale nie ukrywając EXID są utalentowane a na przykład Dime Piece, Pocket Girls nie wydają się mieć za wiele do zaoferowania…

  • Eriko Reply

   Powiem Ci, że dzięki tym kontrowersyjnym fancamom znalazłam kilka fajnych grup xD Jestem wielką fanką Mercury, Bambino (które obserwuję na Insta i zawsze staram się napisać miły komentarz) czy Pocket Girls 😀
   Jak w przypadku Hani, nic nie znaczący fancam przyniósł wielką sławę i ludzie też zaczęli widzieć w niej miłą, zabawną osobę ^^
   Może inne grupy też czekają na taki przełom? Powiem ci, że na insta Eunsol, komentują często dziewczyny, u Hadam to samo – ostatnio dodała nawet zdjęcie z obiadu ze swoim tatą i posypały się miłe komentarze ^^
   Te grupy wymienione w poście, to w większości grupy taneczne, których agencje nie tyle chcą stworzyć idolki pokroju AOA, ale po prostu atrakcję dla młodych (i nie tylko) ludzi, w klubach itd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *