Hyorin (SISTAR) zaopiekowała się małym kotkiem pomimo napiętego harmonogramu

Menadżer Baek Ji Young znalazł zagubionego kotka, który nie mógł się ruszać. Zabrał go i zawiózł do weterynarza. Kotek miał złamaną jedną łapkę, a w innej nerwy obumarły. Hyorin dowiedziała się o kotku, o godzinie 23 zadzwoniła do menadżera i pojechała do weterynarza, u którego kotek przebywał. Zgodziła się na jego operację i zaoferowała opiekę nad zwierzakiem, mimo że miała zaplanowany harmonogram na następny dzień. Całą noc spędziła przy kotku.

Artykuł: ,,Będę opiekowała się tym kotkiem” – Hyorin uratowała porzuconego kotka
Źródło: Dispatch via Naver


1. [+2,479, -44] Zawsze wiedziałam, że Hyorin kocha zwierzęta, ale czytając ten artykuł stałem się jej fanem.
2. [+1,557, -25] Jest niesamowita~ i dodatkowo świetnie śpiewa! Będę ją wspierał!

3. [+1,427, -20] Serce Hyorin jest tak dobre, jak ona utalentowana ㅜㅜ Musisz być teraz bardzo zmęczona, ale proszę dbaj o swoje zdrowie~~!

4. [+1,039, -18] Hyorin ♡♡♡♡♡♡♡♡

5. [+200, -4] Czytałam jeszcze jedną wiadomość o tym, że ktoś, bez powodu, kopną ciężarną kotkę. Hyorin zasługuje na pochwałę za takie zachowanie.

6. [+185, -3] Ona musi naprawdę kochać zwierzęta… Łatwo mówić o opiece na zwierzętami, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest dbać o chorego zwierzaka.
7. [+169, -2] Podziękowania należą się również menadżerowi Baek Ji Young za to, że podniósł kotka, a nie przeszedł obok objętnie. Hyorin zawsze była znana z tego, że kocha zwierzęta i zawsze walczy w ich sprawie. Ludzie tacy jak oni (Hyorin i menadżer Baek Ji Young) sprawiają, że warto żyć na tym świecie.
8. [+148, -2] Naprawdę szanuję to, jak bardzo Hyorin kocha zwierzęta.


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *