Seungri (BIG BANG) przeprasza za pozycję, w której spał w chińskim pociągu

Maknae BIG BANG przeprasza za swoje zachowanie podczas jazdy pociągiem. Wcześniej znalazł się pod ostrzałem internautów przez to, że podczas snu, bosymi stopami opierał się o okna pojazdu. Internauci zauważyli, że było to niegrzeczne w stosunku do innych pasażerów.

Na swoim koncie na Weibo umieścił filmik z przeprosinami.

,,Bardzo was przepraszam za moje zachowanie w pociągu. Przemyślałem to co zrobiłem i żałuję, na przyszłość obiecuję być bardziej ostrożny. Przepraszam za to, że was zawiodłem. To się więcej nie powtórzy. Będę ciężko pracować, aby móc dostawać z powrotem waszą miłość.”

Oczywiście nawet po przeprosinach internauci chętnie komentują zaistniałą sytuację.


Artykuł: Seungri (BIG BANG) przeprasza za złe maniery w chińskim pociągu: ,,Na przyszłość obiecuję być bardziej ostrożny”

Źródło: X Sports News via Nate


1. [+204, -13] Wydoroślał…

2. [+189, -7] On ciągle brnie w skandale…

3. [+130, -6] On po prostu nie umie pomyśleć, zanim coś zrobi… ech

4. [+20, -9] Ta najmniej utalentowana osoba w grupie zawsze jest w centrum skandali… Chciałabym go wyrzucić jak Jang Hyunseunga…

5. [+16, -3] Zawstydzające dla kraju…

6. [+13, -16] Nie widzę powodu, aby musiał przepraszać za coś, co zrobił we śnie. Jedyne co, to sądzę, że ta pozycja wygląda na bardzo niewygodną. To przecież w żaden sposób nie przeszkadza ani nie wpływa na innych. Wielki szum wokół niczego.

7. [+12, -6] Dlaczego krytykujecie go za to, że podczas snu oparł nogę na tej szybie? Przecież nie był tego świadom. A sasaeng, który zrobił to zdjęcie, nie wiesz, że to przestępstwo? On też jest człowiekiem, zasługje na prywatność i szacunek.

8. [+10, -4] Nie zrobił niczego dobrego, ale nie sądzę, żeby to było coś za co powinno się go karcić…

9. [+8, -18] Przecież jego noga nie jest na siedzeniu przed nim. Dlaczego jest z tego taka wielka afera?

10. [+6, -0] Siedzenia wyglądają na kosztowne, takie które można całkiem rozłożyć. Jak on ma być świadomy swoich manier podczas snu? Co ma zrobić, jeśli nie wiedział, że jego noga tam była, gdy spał? Ludzie śpią w te sposób nawet w autobusach.


cr.:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *