,,Star King” kończy emisję po 9 latach?

“Star King” Ending After 9 Years

Ukochany program rozrywkowy – ,,Star King” zakończy swoją emisję już niedługo.

Pierwszy odcinek programu wyemitowany był na stacji SBS 13 stycznia 2007 roku. Szybko zdobył popularność, ponieważ dawał ludziom wiele radości i podbijał serca. Uwagę przyciągała też obecność wielu gości, którzy zapewniali różnorodność każdego odcinka. ,,Star King” był pierwszym programem, w którym nie-celebryci mogły poczuć się jak gwiazdy show. Celem tego show było pokazanie zaskakujących i imponujących talentów ludzi, którzy nie są jeszcze znani.

Kang Ho Dong był głównym MC tego show. Jego nazwisko stało się niemal synonimem dla ,,Star King”. Dołączył do niego również Leeteuk, który został MC na dłuższy czas.

Podczas kręcenia ostatniego odcinka – 18 lipca 2016 roku MC wypowiadali się o tym, co znaczy dla nich ten program. Kang Ho Dong powiedział:

,,Star King” było szkołą mojego życia. W każdym momencie dowiadywałem się czegoś nowego i mogłem wskoczyć na etap wyżej. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyszli tutaj i dzięki nam mogli spełniać swoje marzenia, nie porzucając ich w tym trudnym świecie.”

Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 9 sierpnia. O kontynuacji jeszcze nie zdecydowano.


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *