E.L.Fy budują kolejną szkołę z okazji 11 rocznicy zespołu Super Junior

Zespół Super Junior będzie obchodził w tym roku 11 rocznicę od debiutu! Z tej okazji oficjalny fandom boy bandu organizuje międzynarodowy projekt. Drugi rok z rzędu E.L.Fy będą budować szkołę w Afryce!

W zeszłym roku E.L.Fy z całego świata stworzyły własną „organizację charytatywną” – ‚SJ Charities‚, wkrótce potem rozpoczęły pierwszą akcję – budowę szkoły w Afryce, w ramach prezentu z okazji 10 rocznicy od debiutu Super Junior. Akcję poparli fani z 49 krajów!

Pierwsza „Szkoła SJ” została otwarta na przełomie maja i czerwca tego roku!

 

Informacja na tablicy: 
Ta szkoła została wybudowana w ramach projektu z okazji 10 rocznicy od debiutu koreańskiego zespołu Super Junior

Fanklub zespołu – Everlasting Friends i fani z całego świata ufundowali tę placówkę, budując ją we współpracy z Build a School in Africa

 

 

 

Propozycja projektu z okazji 11 rocznicy zespołu Super Junior

Witajcie, z tej strony SJCharities!

Z radością informujemy Was, że rozpoczynamy tegoroczny ogólnoświatowy projekt z okazji 11 rocznicy zespołu Super Junior.

Po raz kolejny we współpracy z Build a school in Africa, postanowiliśmy zbudować szkołę. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to nowatorska inicjatywa, jesteśmy jednak zdania, że jest to znaczący prezent zarówno dla członków zespołu jak i dla dzieci, którym dajemy szansę na lepszą przyszłość.

Wybraliśmy już lokalizację – nową szkolę postawimy we wiosce Doumanaba, która mieści się około 50 km na północny zachód od Sikasso (miasto w południowej Mali).

Członkowie Super Junior wyrazili wdzięczność za nasz zeszłoroczny prezent i byli głęboko wzruszeni. Okażmy zespołowi miłość i wsparcie i zaprezentujmy światu siłę E.L.F(ów) tym gestem!

Jeśli chcecie dołączyć do projektu i reprezentować swój kraj wysyłajcie zgłoszenia na email:
SJcharities@gmail.com
Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i wsparcie!

 

https://twitter.com/SJCharities/status/756799837312577536

 


src. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *