WAŻNE! Polska akcja organizowana dla Pentagon!

Pentagon to zespół, który jeszcze nie zadebiutował, a już zdążył skraść serca dużej grupy osób. Ma swój fandom i w Polsce – zresztą niemały.

Chłopcy otrzymają zeszyt z wiadomościami od jednej z polskich fanek, ale chcielibyśmy zorganizować dla nich coś więcej. Wszyscy słyszeli, że ostatnio w Cube Entertainment źle się dzieje. Agencja postanowiła przesunąć debiut chłopaków i aktualnie nikt nic nie wie. Chcemy im okazać wsparcie. Z okazji tego, że niedługo ten debiut – choć przełożony – powinien się odbyć. I po prostu chcemy im pokazać, że mają fanów w Polsce. Pomyślałyśmy, że na pewno ucieszyliby się z kilku prezentów prosto od polskich fanów. Mamy zamiar wysłać im sporą paczkę; dlatego zachęcamy do wysyłania nam tego, co moglibyście przekazać Pentagon, co CHCIELIBYŚCIE im przekazać od siebie. Zbieramy takie rzeczy, jak:

a) LISTY – zarówno adresowane do całego zespołu, jak i do poszczególnych członków

b) SŁODYCZE ITD. – różne polskie słodkości, wafelki i różne tym podobne rzeczy

c) INNE DROBNOSTKI – misie (jeśli są dla wybranej osoby z zespołu, zaznaczcie to), zrobione lub kupione przez was bransoletki (tak samo jak w przypadku misiów – jeśli ma być dla konkretnej osoby, piszcie o tym) oraz inne rzeczy (wcześniej jednak skonsultujcie ich wysyłkę z nami, bo nie przyjmujemy WSZYSTKIEGO)


Prezenty możecie wysyłać na adres:

Julia Kobylańska
ul. Kusocińskiego 5A/29
05-500 Piaseczno

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie na e-mail akcji (akcja-pentagon@wp.pl) albo piszcie SMSy na numer 608-284-447.

WYSYŁKA NASTĄPI PO ZAKOŃCZENIU ZBIÓRKI. ZOSTANIE ONA UDOKUMENTOWANA, ŻEBY WSZYSCY WIEDZIELI, CO Z ICH PREZENTAMI DLA PENTAGON. ZBIÓRKA TRWA DO 25 SIERPNIA!
Prezenty dla zespołu, które dotrą do nas po tej dacie, będą odsyłane do nadawcy.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji! Chłopcy zasługują na wsparcie. Pokażmy im, że dużo osób w Polsce ich kocha i niecierpliwie czeka na ich debiut. + Przypominamy też, że lider zespołu – Hui – ma urodziny 28 sierpnia. Jeśli chcecie wysłać mu coś specjalnie z tej okazji, możecie dołączyć do tej akcji i zrobić to poprzez nią.

Dziękujemy za przeczytanie tej informacji i jeszcze raz zapraszamy do udziału 

Organizatorki akcji
Julia i Liliana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *