Nana (Orange Caramel) opowiada o swojej biseksualnej postaci w dramie

Kiedy twórcy nowej dramy TvN:The Good Wife” po raz pierwszy ogłosili skład obsady i ujawnili, że idolka – Nana zagra u boku tak doświadczonych aktorów jak Jeon Do Yeon czy Yoo Ji Tae, reakcja internautów nie była zbyt pochlebna.

Jednakże, wkrótce po premierze pierwszego odcinka, członkini girl bandu Orange Caramel (podgrupa After School) udało się zaskoczyć widzów i udowodnić im, że posiada talent! Urok artystki i jej naturalna ekspresja na planie wywołały bardzo pozytywny odbiór.

W produkcji telewizyjnej “The Good Wife,” Nanie udaje się odegrać wyrazistą i charyzmatyczną postać. Wcześniej widzowie zakładali, że grana przez nią bohaterka zostanie szybko przyćmiona przez wspaniały warsztat aktorski i urok jej starszej koleżanki – Jeon Do Yeon, u boku której Nana pojawia się we większości scen.

Drama przekroczyła już 7% oglądalność. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 28 lipca w Standford Hotel (Seul), zainteresowanie postacią Nany także wzrosło, w porównaniu do poprzedniej konferencji – przed rozpoczęciem emisji.

Podczas eventu, idolka wyznała:

 “Pierwszy raz w ciągu mojej kariery otrzymuje tak pozytywne komentarze i reakcje, jestemtym poruszona. Czuje, że powinnam podejść do tego z duża dawką pokoryz drugiej strony jednak wiem, że muszę być pewna siebie i pracować ciężko do końca.”

Nana została także zapytana, gdzie zdobyła takie umiejętności i doświadczenie aktorskie (jak do tej pory pojawiła się jedynie w jednej chińskiej produkcji telewizyjnej):

 “Głównie zawdzięczam to naszej ekipie produkcyjnej i fajnej postaci – po prostu trafiła mi się postać podobna do mnie. Wciąż otrzymuję dużo wskazówek od doświadczonych osób z planu i to mi bardzo pomaga.”

Nana opowiedziała również co myśli o biseksualności swojej postaci – Kim Dan (Kim Dam odpowiada portretowi oryginalnej postaci z amerykańskiej wersji dramy):

“Od początku wiedziałam, że postać którą zagram jest biseksualna, wcale mi to nie przeszkadzało. Pomyślałam sobie nawet, ze to nowość w koreańskiej telewizji i może to być ciekawe wyzwanie.”

Drama “The Good Wife” jest remakem amerykańskiego serialu „Żona Idealna„. Każdy odcinek koreańskiej wersji możemy oglądać w soboty o 20:30 czasu koreańskiego!


Src: (1)

img cr: (1) (2) (3)

 

2 comments

 1. lulu Reply

  Ja już czekam, aż będzie można obejrzeć tą dramę z napisami <33

  • Cinnamon Roll Reply

   Polecam! Drama jest trochę nietypowa, widać że zrobiona na amerykańską modłę – w końcu to remake ale zachowano pewne charakterystyczne cechy dla koreańskich dram xD
   Świetna obsada!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *