24K wydają pierwsze zdjęcia w zapowiedzi comebacku

24K to zespół, który pojawił się w Polsce w styczniu tego roku. Po ponad półrocznej przerwie, powraca z nowym konceptem! Piosenka najprawdopodobniej będzie nazywała się „STILL”.

Utwór został skomponowany przez RainStone, który zanany jest z tego, iż stworzył takie hity jak : „Tell me” i „Nobody” od Wonder Girls czy „10 points out of 10” – 2PM. Piosenkę napisał razem z Cory’m, słowa ułożyła najlepsza koreańska twórczyni – Kim Lee Na.

O to zdjęcia 2 członków zespołu, Kisu i Cory:

 

Przy okazji wytwórnia wydała oficjalne oświadczenie w sprawie Sungoha i Daeila, którzy od dłuższego czasu nie brali udziału w działalności zespołu z powodów osobistych. Choć jak wielu twierdzi u Sungoh’a tym powodem było… powołanie do wojska!

Sungoh (24K) zaciągnął się do wojska

O to oświadczenie wytwórni przetłumaczone przez bloga 24K Poland

„SungOh nie może w nim wziąć udziału z powodu niezakończonego jeszcze leczenia na chroniczną dyslokację ramienia, a Daeil uznał, że nie będzie uczestniczył w czynnościach 24K.
By utrzymać 7 członkowy zespół, zamiast nich w tym comebacku weźmie udział dwóch back up members (zapasowych członków)
Nowi członkowie to ChangSun (20 l.) i HongSeob (19 l.), którzy na Uniwersytecie Kyungmoon studiują taniec i wykazują się wybitnymi zdolnościami wokalnymi i tanecznymi.
(Zespół) chciałby podziękować fanom za stałe wsparcie, ale przez wydarzenia niezależne nie mogą tego zrobić razem, co jest bardzo smutne. Prosząc o dużą wyrozumiałość i uszanowanie przez fanów osobistych decyzji, mamy nadzieję, że pewnego dnia staną razem na scenie. By podziękować swym fanom, 24K nawet teraz przelewa pot. Będziemy starać się, by dla każdego, ważnego dla nas fana, pokazać więcej fanserwisu i emocji.

Przepraszamy, że z różnych powodów nie mogliśmy tych wieści przekazać wcześniej.
Dziękujemy
2016.08.01
Choeun Entertainment”

cr: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *