Hyuna przyznała się, że nie przestrzegała diety przed powrotem na scenę

 3 sierpnia podczas trwania emisji programu radiowego ”Cultwo Show” Hyuna odpowiadała na pytania swoich fanów, jedna z wypowiedzi szczególnie zaciekawiła fanów.

Jeden ze słuchaczy wysłał taką o to wiadomość „Widziałem jak Hyuna praktycznie pożerała miskę czarnego makaronu w czasie czytania komiksu w kawiarence w Cheongdam-dong.” 

Hyuna odpowiedziała na to tak „odwiedziłam wówczas tą kawiarenkę, bo chciałam poczytać sobie jakiś romans Manhwa. Ale gdy zobaczyłam ten makaron stwierdziłam, że po prostu muszę go zjeść. Był pyszny. Zjadłam go całego, nie przejmując się tym, że za niedługo mam comeback.”

Jak się okazuje Czarny makaron nie jest jedyną rzeczą, którą Hyuna zjadła w sekrecie. Kolejna wiadomość również ujawniła, że idolka ma problemy z trzymaniem restryktywnej diety.

„Nie tak dawno temu widziałem jak Hyuna zajadała się jelitami w restauracji.”

Hyuna skomentowała to mówiąc, że strasznie lubi potrawy z jelit, mimo to, że potem tyje i musi spalać te kalorie przez 4 dni. Prowadzący usłyszawszy to spytał ile dni zajmuje spalenie kalorii po zjedzeniu czarnej fasoli na co odpowiedziała „Ten jeden dzień treningu, jest warty zjedzenia tego”

cr:(1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *