Mingyu (SEVENTEEN) weźmie udział w najbliższej promocji mimo kontuzji

3 sierpnia przedstawiciel zespołu SEVENTEEN przedstawił mediom plan najbliższej promocji z udziałem Mingyu, po tym jak idol uszkodził sobie plecy.

„Mingyu doznał kontuzji pleców ale weźmie udział w nadchodzących aktywnościach promocyjnych (koncercie w Japonii). Uraz nie jest bardzo poważny jednak idol będzie potrzebował czasu żeby powrócić do pełni sił. Zrobimy co w naszej mocy, żeby mógł powrócić na scenę zdrowy.”

Mingyu także poinformował fanów o stanie swojego zdrowia za pomocą oficjalnego Twittera zespołu:

“Witajcie, tu Mingyu!”

Nie byłem pewny czy powinienem zabierać głos w tej sprawie, jednak widząc Waszą troskę, zdecydowałem się do Was odezwać osobiście. Jest mi bardzo przykro, że przysporzyłem Wam zmartwień i rozczarowałem tych, którzy na mnie czekali.

To prawda, że ostatnio przeciążyłem swoje plecy, jednak czuję się już zdecydowanie lepiej. Agencja prosiła mnie, żebym mimo wszystko przemyślał szybki powrót na scenę. Pozostali członkowie zespołu także okazali wyrozumiałość. Wezmę udział w nadchodzącym koncercie ale najprawdopodobniej będę musiał zrezygnować z kilku tanecznych wystąpień, szczególnie tych z „wymagającą” choreografią. Zdaję sobie sprawę, że na te wystąpienia najbardziej czekacie, żałuję, że Was rozczarowuję i jest mi przykro, że nie byłem bardziej ostrożny. Postaram się wyzdrowieć jak najszybciej, żeby w przyszłości dawać z siebie jak najwięcej podczas występów i nie sprawiać Wam więcej zmartwień.”

Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 


cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *