Żeński zespół nakręcił MV w rezerwacie przyrody, pomimo zakazu wejścia!

Anonimowy girl band (którego nazwy nie podano) znalazł się pod ostrzałem internautów, gdy Ci dowiedzieli się, że zespół nagrywał teledysk w zamkniętym miejscu rezerwatu przyrody!

Według zeznań girl band i ich staff zboczyli, ze ścieżki parku przyrody by nakręcić teledysk, mimo iż teren ten był zamknięty, a nagrywanie czy robienie tam zdjęć zakazane. Po chwili grupa weszła na naturalne wydmy, które są główną atrakcją tego rezerwatu, by tam kontynuować kręcenie.

Informacja szybko się rozeszła i personel parku błyskawicznie znalazł się na miejscu nawołując przez głośniki, by zespół oraz ich kadra opuścili wydmy. Po tej akcji również inni zwiedzający zaczęli krzyczeć na ekipę filmową. Staff oraz girl band zignorowali ostrzeżenia i kontynuowali kręcenie.

Jak donosi reporter Channel A, pracownicy parku nie otrzymali przeprosin, a kadra nie okazała żadnej skruchy. Zamiast tego rozpoczęła się kłótnia, albowiem staff twierdzi, iż otrzymał pozwolenie na kręcenie w tym miejscu (co jest niemożliwe). Na filmiku widzimy jak sam dyrektor rezerwatu prosi o szybkie opuszczenie wydmy.

 

Co myślicie o tym? Jesteście tak jak Koreańczycy rozzłoszczeni tą sytuacją?


cr:(1)

2 comments

  1. Pingback: Girl band, który wkroczył na teren rezerwatu przyrody to Cosmic Girls – Hallyu☆News

  2. lulu Reply

    Jest możliwe kręcenie tam, całe zajście jest prawdopodobnie nieporozumieniem lub Starship nie posiadało pozwolenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *