Zwycięzcy programu Boys24

Dzisiaj wyemitowano ostatni odcinek programu Boys24. Podczas swojej ostatniej misji chłopcom wystawiali oceny jurorzy oraz publiczność. Końcowa ocena składała się w 30% z oceny jurorów i w 70% z oceny publiczności.

I tak, pierwsze miejsce zdobył Unit Yellow (uzyskując 906 punktów), tym samym wygrywając 200 milionów won. W zwycięskiej drużynie znaleźli się: Louoon, Jinseok, Hongin, Seonghwan, Jaemin i Changmin.

Zdobywcą drugiego miejsca został Unit Sky (uzyskując 889 punktów), którego członkowie to: Sangmin, Yonghyun, Hwayoung, Isaac, Woojin i Yonggwon.

Na trzecim miejscu znalazł się Unit Green (uzyskując 867 punktów), do którego należą: Inpyo, Chani, Jihyeong, Minhwan, San i Hocheol.

Czwarte miejsce zdobył Unit White (uzyskując 846 punktów). Należą do niego: Doha, Jinsub, Youngdoo, Jaehyun, Haejoon i Inho.

Piąte, a zarazem ostatnie miejsce zdobył Unit Red (uzyskując 826 punktów), tym samym odpadając z programu. Członkowie, którzy pożegnali się z Boys24 to: Seungho, Hyunuk, Sunghyun, Alex, Jinkyu i Yeontae.

O 24 chłopcach, którym udało się utrzymać w programie do końca, usłyszymy już niebawem. Bowiem przez następny rok będą promować się na scenie. Na końcu, najpopularniejsi członkowie wybrani zostaną do zespołu.

Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że kolejne 365 dni będą dla nich pełne niezapomnianych wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *