(GFRIEND) Sinb nienawidzi Eunhy?

Wczoraj pewien internauta (Najprawdopodobniej antyfan) napisał post w którym to twierdzi, że Sinb nie lubi się z innymi członkiniami, a w szczególności z Eunhą. Internauta popierał swoje domysły zebranymi gifami, które miały udowodnić, że Sinb ma twarz tak zwanej ‚zimnej suki’. Post ten szybko został usunięty, a fani Sinb zaczęli udowadniać, że wszystko co zostało pokazane w tym poście jest nie prawdą.

Niby wystarczy spojrzeć raz i już widać, że Sinb obrzuca pogardą i zazdrością. Na całe szczęście cały ten gif jest wycięty z kontekstu. Gif ten mimo wszystko spowodował wiele nie porozumień.

Ten gif prezentuje rozmowę zaraz po wygranej, z łatwością można wyczytać z twarzy dziewczyn, że tak naprawdę nie ma pomiędzy nimi żadnej złej relacji.

Na tych gifach widać za to prostą zabawę członkiń, a nie czysty obraz nienawiści.

A tu najświeższy gif z audycji ‚Young street’, która odbyła się 8 sierpnia bieżącego roku.

Te zdjęcie ukazuje, że Sinb i Eunha przyjaźniły się już na długo przed debiutem!

Internauci którzy odnaleźli konto osoby, która rozpoczęła wojnę o to czy dziewczyny się lubią zaczęli wypisywać na jej koncie niepochlebne rzeczy, obrażać ją oraz prosić by nie robiła więcej takich postów, bo i tak nikt w nie, nie wierzy. Bo jak przecież widać dziewczyny naprawdę się lubią.

cr:(1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *