Sunny, Solji i Cha Hee opowiadają o swoim sekretnym randkowaniu

Te członkinie Girls Bandów spotkały się 11 sierpnia w programie KBS 2TVHappy Together 3‚. Gdzie dziewczyny poruszyły temat potajemnego randkowania.

Cha Hee z Melody Day powiedziała ‚Próbowałam kiedyś randkowania tak by nikt o tym nie wiedział, ale to było zbyt męczące’  MC programu próbował zgadnąć kim był chłopak z którym to Cha Hee podjęła próbę sekretnego randkowania, lecz dziewczyna dobrze trzyma w sobie tą tajemnicę.

Solji przyznała się do tego, że jeszcze nie miała potajemnej randki ‚Nigdy jeszcze nie spotykałam się z nikim. Wytwórnia wiedząc, że to ja jestem najstarsza w grupie chciała nawet znieść mój zakaz randkowania. Zadebiutowałam w 2006r. I z czystym sercem mogę powiedzieć, że od tej pory nie spotkałam się i nie zamierzam zacząć spotykać się z kimś’

Sunny opowiedziała, że miała już kogoś z kim się spotykała i była nawet gotowa z tym kimś ujawnić swój związek, wywołując skandal. (Dopisek od tłumacza: Podczas jednej z audycji radiowych Sunny powiedziała, że miała chłopaka na odległość i jedyny kontakt mieli ze sobą przez komunikatory, ale nie wytrzymali i zerwali.)

Solji dopowiedziała, że podczas pierwszego roku od debiutu robiła wszystko by dbać o swoje imię i surowo przestrzegała zasad, w drugim roku trochę się rozleniwiła i powoli przestała dbać o zasady zawarte w kontrakcie, a po upływie trzech lat zupełnie przestała się tym przejmować i pozwoliła sobie bardziej się zrelaksować. Wszystkie dziewczyny zgodziły się z tym, iż też tak miały.

 

cr:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *