Firma kosmetyczna „pozbywa się” twarzy Tiffany (SNSD) ze swoich produktów?

Wygląda na to, że z powodu aktualnego skandalu członkini Girls’ Generation – Tiffany przestanie ona być modelką firmy IPKN.

Wcześniej, idolka zamieściła dwa kontrowersyjne posty na swoim Instagramie i Snapchacie. Oba zdjęcia posiadały „pro-japońskie” symbole (symbol wschodzącego słońca oraz emotikonka japońskiej flagi). Posty prawdopodobnie nie wywołałyby, aż tak wielkiego skandalu gdyby nie fakt, że zostały opublikowane w rocznicę dnia, w którym Korea wyzwoliła się spod okrutnej Japońskiej okupacji – 15 sierpnia Koreańczycy obchodzą Dzień Wyzwolenia.

Tiffany napisała własnoręczny list z przeprosinami. Internauci pozostali jednak nieugięci i domagali się jej usunięcia z show  “Sister’s Slam Dunk,” którego jest współprowadzącą.

 

Kontrowersyjny post Tiffany (SNSD) podczas Dnia Wyzwolenia

 

Wygląda na to, że ta kontrowersja może mieć wpływ także na jej kontrakt z firmą kosmetyczną – IPKN.

17 sierpnia firma opublikowała zdjęcie teaserowe – “Who’s Next” na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Wygląda na to, że firma nagle postanowiła zmienia modelkę. Tiffany była „twarzą” tej firmy od 2013 roku.

 

 

Przedstawiciel firmy IPKN tłumaczy:

“Zmiana twarzy firmy nie ma nic wspólnego z aktualnym skandalem Tiffany. Kontrakt idolki z naszą firmą ulega przedawnieniu dlatego też już wcześniej szukaliśmy nowej twarzy. Współpracujemy z nową modelką od miesiąca. Zmiana modelki zupełnie przypadkowo pokryła się z skandalem Tiffany.”

Co o tym myślicie? Czy skandal Tiffany mógł mieć negatywny wpływ na jej współpracę z firmą kosmetyczną?

 


src. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *