Rockowa wersja “Rough” – GFRIEND i inne wspaniałe covery hitów 2016 w 5 odcinku „Girl Spirit”

16 sierpnia miała miejsce emisja piątego odcinka muzycznego show “Girl Spirit”. Niedoceniane wokalistki znów stanęły do walki o punkty. W tym odcinku ponownie usłyszymy covery popularnych utworów 2016 roku!

 

W odcinku 4 mieliśmy okazję usłyszeć i obejrzeć zjawiskowe występy wokalistek z grupy A. W tym tygodniu przyszła pora na wokalistki z grupy B:

 

Pierwszą uczestniczką była członkini zespołu SPICA – Bohyung. Oto jej wykonanie utworu Baek Ye Rin – “Across the Universe” ft. raper Flowsik.

Seo In Young skomplementowała umiejętności wokalne Bohyung, a także stwierdziła, że wokalistka SPICA odniosłaby duży sukces jako piosenkarka solo. Bohyung za swój występ otrzymała 104 punkty.

 

 

Jako następna na scenie pojawiła się wokalistka girl bandu LABOUMSoyeon. Do walki stanęła z utworem Hyukoh – “WI ING WI ING.” Udało jej się przyciągnąć uwagę publiczności swoją uroczą choreografią.

Lee Ji Hye stwierdziła, że wersja Soyeon podoba jej się bardziej niż oryginał. Jednakże, Soyeon otrzymała jedynie 63 punkty.

 

 

UJi (BEStie) wystąpiła z własną interpretacją piosenki EXO – “Love Me Right.” Porwała widownię swoją energią i silnym wokalem.

Lee Ji Hye stwierdziła, że jest oczarowana wokalem Uji, natomiast Seo In Young stwierdziła, że występ jej się podobał lecz był trochę „zwyczajny”. Słuchacze najwyraźniej pokochali cover wokalistki BESTie ponieważ przyznali jej aż 108 punktów.

 

Hyemi z FIESTAR przedstawiła rockową wersję piosenki „Rough” – GFIREND.

Niestety, występ Hyemi nie udał się tak jak planowano. Wokalistka w tym odcinku zgromadziła jedynie 49 głosów.

 

 

 

Najmłodsza uczestniczka programu – Jinsol (APRIL) pokazała się w bardziej dojrzałej odsłonie coverując piosenkę Crusha – “Woo Ah.”

Za ten zmysłowy występ otrzymała 61 punków.

 

 

Ostatnią uczestniczką odcinka była wokalistka Ladies’ CodeSojung. Jej wzruszająca opowieść I Don’t Love You” – Urban Zakapa doprowadziła słuchaczy do łez.

Panel sędziowski pochwalił piosenkarkę twierdząc, że w jej głosie było czuć smutek i samotność, czyli to o czym opowiadają słowa utworu. Otrzymała 107 głosów.

 

 

 

 

Po zsumowaniu punktów ze wszystkich odcinków w grupie B na prowadzenie wyszła Sojung.  UJi oraz Bohyung zajmują drugie miejsce ex aequo!


scr. (1)

 

2 comments

  1. lulu Reply

    W tej grupie góruje Bohyung, U-Ji i Sojung. Jinsol, Hyemi i Soyeon nie są tak dobre by im dorównać.

  2. poinka Reply

    Sojung jest genialna! ile bym dała by ladies code były trochę bardziej doceniane.

    Co do Hyemi…to nawet najlepsza wokalistka nic nie da gdy piosenka jest dziadowska….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *