Agust.D (Suga) wyznał magazynowi GRAZIA jakie ma marzenia

Raper zespołu BTS Suga, który aktualnie promuje się solo pod pseudonimem Agust.D wziął udział w sesji zdjęciowej dla magazynu GRAZIA oraz udzielił wywiadu. Artysta odpowiedział na kilka pytań dotyczących jego niedawno wydanego mixtape’u oraz planów na przyszłość! 

W wywiadzie, Suga wyjaśnił skąd się wziął pseudonim “Agust D”:

„Jeśli czytacie od tyłu wychodzi: ‘DT Suga’. DT = D Town – Daegu (miasto, z którego raper pochodzi).”

„Lubię znaczenie tego pseudonimu, poza tym fajnie brzmi kiedy go wymawiam. Zamierzam go używać za każdym razem, kiedy będę promował się poza BTS. W dodatku mixtape wydałem w sierpniu (z ang. August).”

 

“Ten mixtape to mój manifest (wyrażenie uczuć i poglądów), który udało mi się wygłosić za pomocą hip hopu. W pewnych momentach wulgarny. Niektórzy pewnie pomyślą ‘Huh? Naprawdę to powiedział?’ oraz ‘Czy powinien używać takich słów?’, spodziewam się takich reakcji. Mimo to czuje jakby wielki ciężar spadł mi z barków ponieważ wyrzuciłem to wszystko z siebie.”

 

 

Artysta został także zapytany o swoje marzenia, co chciałby osiągnąć za pomocą swojej muzyki?

Odpowiedział:

 “Aktualnie media skupiają się na poszukiwaniu skandali i wyciąganiu starych „brudów”. Niektórzy nawet specjalnie zastawiają „pułapki” na innych. Narzucają nam standardy piękna, których przeciętny człowiek nie jest w stanie doścignąć – to czy jesteś ładny zależy od tego czy jesteś szczupły i masz doskonałe proporcje. 

W międzyczasie gdzieś na świecie ludzie mają prawdziwe problemy – głodują i umierają bo brakuje im podstawowych środków do życia. Tym powinny się właśnie zajmować media, naświetlać te problemy. Jeśli kiedykolwiek uda mi się zostać na tyle wpływową osobą, chciałbym przyciągnąć i skupić uwagę ludzi (za pomocą muzyki) właśnie na tych podstawowych problemach. Takie są moje ambicje.”

 

Pełny wywiad i zdjęcia z sesji zdjęciowej będą dostępne w 82 wydaniu magazynu Grazia.


Src. (1)

 

 

 

4 comments

  1. Paulina Hansel Reply

    Uwielbiam, wspieram i szanuję tego człowieka. Jest dla mnie wzorem do naśladowania. Pomomo tego, że jest sławny, to nadal jest sobą i myśli o pomocy zwykłym ludziom.

  2. Kim YeongRin Reply

    Suga może ma okropny charakter wg niektórych, ale serce ma że złota. Nie myśli o sobie tylko o innych. Dlatego jest moim idolem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *