Jin dostał krwotoku z nosa podczas kręcenia ISAC

Jak donoszą najnowsze wiadomości Jin członek BTS został ranny podczas jednej z konkurencji podczas nagrań do ISAC. Według tego co widzieli fani na widowni mniej-więcej w połowie gry w football Jin został uderzony w nos łokciem przeciwnika co spowodowało krwawienie. Krwi było na tyle dużo, że ekipa sprzątająca musiała się tym poważnie zająć. Mecz został przerwany, a opieka medyczna obecna na miejscu zajęła się idolem. Jin został przewieziony karetką do szpitala gdzie zajęto się nieustającym krwotokiem, po tym zdarzeniu wokalista zespołu wrócił do dormu, by odpocząć.

Rap Monster który był wraz z Jinem w drużynie uspokoił fanki mówiąc, że gdyby było to coś poważnego to nie byłby w stanie dalej grać bez niego, gdyż za bardzo by się martwił tym wydarzaniem.

Wytwórnia Big Hit również wydała oświadczenie uspakajając fanów, że z Jinem jest wszystko w porządku „Uraz nie był zbyt poważny, dzięki opiece medycznej obecnej podczas wydarzenia. Dla jego dalszego bezpieczeństwa został on w dormie. Nie bierze on już udziału w nagraniach i obecnie odpoczywa”. 

cr:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *