Park So Dam opowiada jak ciężkie były jej początki z aktorstwem

27 sierpnia, podczas “The Medici 2016”, aktorka Park So Dam podzieliła się historią o początkach jej początkach.

Powiedziała: „Kiedy byłam w liceum, poszłam na musical „Grease” i widząc jak szczęśliwie wyglądali aktorzy, śpiewając i pocąc się gdy biegali na scenie, wtedy zdecydowałam co chcę robić. Pomyślałam sobie „Chcę tak zabawnego i szczęśliwego życia jak ich” i zaczęłam marzyć o aktorstwie.”

„Kiedy zaczynałam, przez ponad dwa lata, poszłam na praktycznie każde możliwe przesłuchanie na akie tylko mogłam. W miesiąc potrafiłam zgłosić się nawet do 17 projektów. Za każdym razem zostałam odrzucona, naprawdę mnie to dobijało. Długo zastanawiałam się nad tym w czym jestem dobra, więc zamiast wybierać dla siebie konkretne projekty, zazwyczaj chodziłam raz tu, raz tam.”

Zapytana przez widzów, kto jest jej wzorem do naśladowania, odpowiedziała: „To Kim Hye Soo sunbae. Mam do niej wielki szacunek. Myślę, że to naprawdę cool, że jej aktorstwo ma tak szeroki zasięg, chcę taka być.”

Na koniec, podzieliła się swoją opinią na temat sloganu wydarzenia „Nic nie jest prawdziwe” i powiedziała: „Prawdą jest dla mnie cieszenie się, nieważne co robię. Moim życiowym marzeniem i celem jest życie szczęśliwie. Zawsze cieszę się z tego co robię, ponieważ jeśli ja nie będę się dobrze bawić, widzowie tym bardziej.”

the medici 2016


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *