Oba unity MAMAMOO będą rywalizowały między sobą!

MAMAMOO planują wydać dwie nowe piosenki 31 sierpnia o północy czasu koreańskiego. Dziewczyny podzieliły się na dwa „podzespoły” (tak zwane unity) – „Angel Unit” (Solar&Wheein) oraz „Rapper Unit” (Moonbyeol&Hwasa) i mają zamiar współzawodniczyć o to, która z piosenek znajdzie się wyżej na listach przebojów! 

MAMAMOO wydadzą dwie nowe piosenki w sub-unitach!

 

30 sierpnia wszystkie cztery członkinie zespołu prowadziły transmisję na żywo na swoim kanale V App, podczas której ogłosiły, że oba unity zamierzają między sobą rywalizować.

 

Solar: “Rzadko zdarzają się takie sytuacje, żeby jeden zespół dzielił się na dwa podzespołu, które wydają dwa różne single i promują się w tym samym czasie! Z tej okazji postanowiłyśmy zrobić między sobą mały zakład.. Dwie piosenki nie mogą znaleźć się na tym samym miejscu na listach przebojów. Dlatego też unit, którego utwór znajdzie się niżej na liście otrzyma karne zadanie do wykonania.

 

Fani w komentarzach zaczęli podsuwać najróżniejsze pomysły i rodzaje kar takie jak: zafarbowanie włosów na zielono. Po namyśle dziewczyny zdecydowały, że przegrana grupa będzie musiała zjeść całą miskę tonkatsu – jedna z najostrzejszych potraw.

 

 


cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *