Stellar mówią co sądzą o byciu kojarzonymi tylko z seksownym konceptem

Stellar udzieliły wywiadu dla Sports DongA, rozmawiając o wszystkich przemyśleniach członkiń na temat bycia znanymi tylko z seksownego konceptu.

Podczas rozmowy, zapytano dziewczyny, czy mogłyby opisać jaką kto ma osobowość:

„Gayoung jest cicha, spokojna, i naprawdę potrafi panować nad emocjami.

Minhee jest gadatliwa, ekspresyjna, i rzadko starająca się wyglądać kobieco. Jeśli Minhee ma zły humor, to całe Stellar ma zły humor, a jeśli jej się poprawi, z nastrojem reszty dzieje się to samo.

Jeon Yul jest dobra w wielu rzeczach, ale nigdy nie wie co powiedzieć, więc zawsze jest filterm osoby siedzącej obok (poprawia, dodaje coś od siebie).

Minhee też często dyskutuje na scenie.

A Hyoeun jest bardzo popularna wśród naszych fanek.”

Na pytanie, czy kiedykolwiek miały chwilę słabości, gdy chciały przestać być idolkami, odpowiedziały:

 „Między promocjami przeżywamy nasz najgorszy czas. Bardzo tęsknimy za sceną, gdy oczekujemy na nowe piosenki. Jednak ciężko było nam wpasować się seksowny koncept „Marionette”. Gdy wróciłyśmy z czymś innym, od razu odeszłyśmy w zapomnienie. Nie ma żadnych reakcji gdy próbujemy nowych rzeczy. Jesteśmy złe i trochę nam przykro, że ludzie znają nas tylko od seksownej strony.

Dziewczyny również podzieliły się metodami na złośliwe komentarze w internecie.

„W ostatnim czasie nie widziałyśmy ich za dużo. Gdy widzimy komentarze, które chcą nam pomóc, uważamy, że powinnyśmy starać się jeszcze bardziej, a jeśli pojawiają się głupie zaczepki, po prostu je ignorujemy lub dajemy minus/łapkę w dół.”

Stellar również nie boją się otwarcie rozmawiać na temat randkowania:

„Wytwórnia pozwala nam się umawiać, jednak my tego nie robimy. Wcześniej nawet byłyśmy skarcone, że z nikim się nie spotykamy.”

Cóż, nigdy nie jest za późno, żeby zacząć!

Cr.(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *