BIGBANG byli zmuszeni odwołać jeden z fan meetingów na Taiwanie z powodu protestu rodziców

1 września tajwańska telewizja informacyjna ogłosiła, że jeden z fan meetingów zespołu BIGBANG na Tajwanie zostaje odwołany!

 

Spotkania popularnego zespołu z tajwańskimi fanami były planowane na 10 września. Początkowo miały odbyć się dwa eventy – jeden o godzinie 14:00, drugi o 19:00 tego samego dnia. Plakaty promujące wydarzenia zostały już rozdystrybuowane.
W związku z nadchodzącymi kilkudniowymi wakacjami – z okazji święta Chuseok, gimnazjaliści i licealiści będą musieli odrobić godziny lekcyjne własnie w sobotę – 10 września. Rodzice w obawie, że ich pociechy pójdą na wagary z okazji fan meetingu o godzinie 14:00 zaprotestowali i prosili o odwołanie eventu w godzinach szkolnych. Organizator IMEtw zareagował i anulował wcześniejszy fan meeting.
Wiadomość ta dotarła do agencji zespołu – YG Entertainment, która odpowiedziała:
“Występy w Taipei (na Tajwanie) nie zostały nawet potwierdzone. Ponieważ ich daty nie były oficjalnie zatwierdzone, nie można też powiedzieć, że zostały anulowane czy odwołane.”
BIGBANG pojawią się na Tajwanie i będą tam przebywać przez trzy dni: 9, 10 i 11 września. T.O.P będzie nieobecny ze względu na swoje indywidualne aktywności promocyjne.

 


src. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *