Jackson (GOT7) brał udział w wypadku samochodowym spowodowanym przez jadące za nim fanki

W dniu 1 września, JYP Entertainment ujawniło, że Jackson brał udział w wypadku samochodowym wcześnie rano, gdy w drodze do lotniska niebezpiecznie podążali za nim fani. Ostrzegło również sprawców, jak i innych przed działaniem w podobny sposób w przyszłości.

Ich pełny komunikat brzmi:

Cześć. Tu JYP Entertainment.

Podczas gdy Jackson był rano w drodze na lotnisko, brał udział w wypadku samochodowym, który został spowodowany przez fana podążającego za nim samochodem i został ranny.

W chwili obecnej, Jackson został natychmiast przewieziony do szpitala, a po przybyciu do celu zostały podjęte działania, aby mógł zostać zbadany.

Śledzenie samochodów artystów jest niebezpiecznym działaniem, który może spowodować poważny wypadek z udziałem nie tylko artysty, ale także siebie i wszystkich wokół.

Ponieważ jest to niebezpieczne i zagraża to bezpieczeństwu nie tylko fanów, ale również i innych, szczerze po raz kolejny chcemy ich poprosić, aby zapobiegali tego rodzaju sytuacjom, które zagrażają społeczeństwu.

Dziękujęmy.

Jak na razie nie znamy stanu Jacksona.

cr:(1),(2)

2 comments

  1. rinnka Reply

    I w taki oto sposób fani martwią się o swoich idoli. Hipokryzja pełną parą, nie ma co. Liczę, że osoby odpowiedzialne za to otrzymają jakąkolwiek karę.

  2. Heniu Kartofel aka Szynszyl Reply

    O boże…Mój Dżekson?! O.o
    Mam nadzieje ze nic poważniejszego mu się nie stało :/
    Zdrowiej chłopie! :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *