[Komentarze] Filmiki zapowiadające comeback BTS

Na kanale Big Hit – wytwórni chłopaków pojawiają się filmy zapowiadające ich comeback z WINGS. Do tej pory ukazało się takich filmików sześć:
Begin
Lie
Stigma
First Love
Reflection
MAMA

Co o tych filmikach uważają internauci?


Artykuł: Wysokiej jakości filmy zapowiadające comeback BTS
Źródło: OSEN via Naver1. [+1,369, -163] Tak, rap Rap Mona jest cool.. Ale to wszystko jest takie zawiłe ㅠ Big Hit, proszę, przedstaw nam to w prostszy sposób…

2. [+1,128, -149] Woooooooooooooooooooow, nie mogę doczekać się tego comebacku!!

3. [+1,044, -138] Każdy z nich świetnie sobie radzi z przejmującą grą aktorską ㅠ Każdy dzień odliczania do comebacku BTS jest szczęśliwszy~ Nasze BTS, wróćcie do nas z czymś daebak! Kochamy was~♡♡♡

4. [+923, -124] Wow, wyglądają tutaj tak super ㅠㅠ pokażcie nam coś, co będzie daebak!

5. [+259, -14] BTS dają tak dużo piosenek im fanom i pokazują jak przygotowują się do comebacku ㅠㅠ Wasze wysiłki zostaną szybko wynagrodzone, fighting!!!

6. [+239, -13] Myślę, że koncept może być w jakiś sposób powiązany z ,,Danger” i ,,I need you”… W zeszłym roku tak ciężko interpretowało się ich teledyski, a filmy zapowiadające ich comeback są jeszcze bardziej skomplikowane… Wydaje mi się, że dobrze poznamy ,,Demian”*. Zawsze słyszałam, że Rap Mon to mól książkowy, utalentowany i mądry w jednym! 

7. [+246, -17] BTS pokazuje nam swoje różne strony… ,,Demian” będzie świetnie opowiadać o bólach dojrzewania. Nie mogę doczkać się następnych zapowiedzi i samego albumu. Jakość wywala poza skalę światową ㅋㅋㅋ

8. [+257, -26] BTS są teraz na czasie. Na Vapp obserwuje ich tak dużo osób, mają pełno serduszek i międzynarodowych fanów!


,,Demian” – powieść niemieckiego pisarza Hermana Hesse, opowiadająca o dojrzewaniu i odnajdowaniu własnej tożsamości. Fragmenty utworu literackiego znajdują się w filmikach, np.:
,,Królestwo dnia i nocy. Dwa różne światy, pochodzące z dwóch różnych biegunów, zmieszane w tym samym czasie” w pierwszym filmiku – ,,Begin”


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *