[Komentarze] GaIn powraca solo z ,,Carnival”


Artykuł: GaIn wygląda niewinnie w ,,Carnival”
Źródło: OSEN via Naver1. [+1,306, -83] Kocham Kim Eanę, Lee Min Soo i GaIn razem. Kocham jej nowy koncept i wszystkie piosenki na jej płycie. Nie mogę doczekać się następnych!

2. [+992, -82] Królowa konceptów znowu miażdży 

3. [+779, -67] Rumieńce, jakby była pijana? Ona wygląda w tym dobrze…

4. [+677, -66] Ktoś powinien jej przyłożyć za śpiewanie, jak można mieć tak niesamowity głos? ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

5. [+547, -73] Kocham jej nowy album. Jest jak słodycze dla uszu, na jednej płycie, poza piosenką tytułową jest tak wiele dobrych utworów ^^ Bardzo cieszę się z twojego comebacku, unni!

6. [+55, -6] Jeśli słuchasz ,,Carnival” i oglądasz teledysk, jest ci naprawdę przykro…To entuzjastyczna piosenka, ale pozostawia takie dziwne, przygnębiające uczucie…

7. [+63, -11] Teledysk wywołuje we mnie naprawdę silne emocje…

8. [+48, -7] Osobiście kocham ,,Bloom” ㅠㅠ Podczas występów i nie tylko, wygląda jak taki elf! ,,Irreversible” też jest dobre… na płycie jest parę słabszych piosenek, ale ona wszystko to nadrabia swoim głosem. Ten comeback na pewno będzie hitem!


Artykuł: GaIn: ,,Jestem typem, który łatwo przybiera na wadze jeśli nie jest na diecie, kiedy byłam młodsza nie miałam tego problemu.”
Źródło: Sports Today via Nate


1. [+542, -18] Model Han Hye Jin już to mówił, teraz GaIn także tak twierdzi… czyli to prawda, zaczynamy przybierać na wadze koło trzydziestki ㅠ Kiedy byłam młodsza mogłam ominąć jeden posiłek, żeby stracić troszkę na wadze i  wyglądać na szczuplejszą, a teraz po jednym posiłku tyję ㅠㅠ Skazana na dietę przez całe życie…

2. [+365, -8] Jeśli przybierasz na wadze i widać to po twoich biodrach, możesz zapomieć o tym, żeby nazywali cię szczupłą… dodatkowo kiedy jesteś po trzydziestce, to jest ci ciężko to zrzucić. Dostaję od tego zawrotów głowy i w dodatku bolą mnie stawy ㅜㅜ Myślę, że to dlatego dorośli ludzie mówią o ,,powrocie do dni świetności” ㅋㅋㅋㅋ

3. [+221, -11] Zawsze myślałam, że Gain jest typem, który nie przybiera na wadze, ale rzeczywiście przy ostatnim comebacku wraz z BEG wyglądała trochę bardziej pucołowato, ale to było słodkie ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Naprawdę dobrze radzi sobie ze swoim ciałem, bo wygląda świetnie! No i jest świetną piosenkarką! 

4. [+18, -1] Gain mówi prawdę. Kiedy miałam dwadzieścia lat, uwielbiałam ćwiczyć, miałam dobrze wyćwiczone mięśnie brzucha, ale od kiedy mam średnio trzydzieści, utrata wagi jest dwa razy trudniejsza, mimo że ćwiczę zawsze po pracy. Potrafiłam zbić 6% tkanki tłuszczowej, jakby to było nic, ale teraz ciężko mi utrzymać poziom 20%… a diety sprawiają, że czuję się ospała i bolą mnie stawy.

5. [+11, -2] To takie dziwne, kiedy skończysz dwadzieścia i już przybierasz na wadze.


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *