Changbum odszedł z 100%+Zespół szykuje się do comebacku

Dziś Top Media ujawniły, że raper zespołu 100% Changbum odchodzi z zespołu. A sama grupa przyszykowuje się właśnie do comebacku w październiku w pięcioosobowym składzie Minwoo, Rokhyun, Jonghwan, Chanyong, oraz Hyukjin.

Witamy. Tutaj TOP Media.

Chcemy podziękować wszystkim fanom 100% którzy ciągle bezgranicznie obdarowywali zespół miłością przez tak długi czas.

Pierwszą wiadomością jaką chcemy przekazać jest wiadomość, że od dziś 100% będzie promowało się w pięcioosobowym składzie Minwoo, Rokhyun, Jonghwan, Chanyong, oraz Hyukjin.

Rozmawialiśmy z Changbum’em oraz członkami zespołu przez długi czas. Ostateczną decyzją jest to, że Changbum od tego momentu nie będzie już nigdy promował się wraz z zespołem.

Jest to osobista decyzja Changbuma i zespół jak i my zdecydowaliśmy się ją szanować mimo niekorzyści dla 100%. Oczywistą rzeczą jest to, że Changbum zdecydował się ciągle wspierać zespół w ich aktywnościach.

Obecnie zespół ciężko przyszykowuje się do październikowego powrotu. Mamy zamiar informować fanów o postępach.

Prosimy okazać zespołowi wiele miłości w związku z nadchodzącym albumem oraz odejściem Changbuma.

Dziękujemy

cr:(1)

2 comments

    • Nyudesu Post authorReply

      Nie znam dokładnej sytuacji 100%, ale grupy przeważnie robią to by odzyskać choćby miłość fanów. Jak na przykład zrobiły to SNSD, niedługo bo odejściu Jessici wydały Singiel „party”, a potem album ‚lion heart’, zaczęły też robić różnego show oraz pojawiły się w weekly idol. I to pozwoliło nieco załagodzić sprawę odejścia Jessici.
      Z drugiej strony możliwe, że Changbum odszedł już wcześniej i po prostu wytwórnia by nie denerwować fanów nie poinformowała ich o jego odejściu. I dopiero teraz gdy zespół ma mieć comeback, wytwórnia przewidziała pytania fanów ‚A gdzie Changbum?’ ‚Dlaczego brakuje jednego?’ i zdecydowała ich poinformować na ostatnią chwilę w stylu ‚A tak przy okazji to Changbum odszedł’

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *