Jak Lee Minho czuje się jako gwiazda hallyu?

Z okazji 9 rocznicy X Sport News, przeprowadzono wywiady z trzema gwiazdami hallyu, w tym z aktorem Lee Minho.

Minho pierwszą swoją główną rolę zagrał w dramie “Boys Over Flowers”, która była hitem zarówno w kraju jak i za granicą. Potem jego kolejnymi hitami były „Heirs”, „City Hunter,” „Gangnam Blues,” i „Bounty Hunter”. Obecnie nagrywa dramę „Legend of the Blue Sea” z Jun Ji Hyun.

Kiedy został zapytany, czy czuje odpowiedzialność jako gwiazda hallyu odpowiedział:

„Czuję się jakby ten tytuł został mi dany pewnego ranka. To wielki zaszczyt i jestem wdzięczny, ale nadal czuje się obcy. Czułbym się odpowiedzialny nawet bez tytułu, bo wiem, że są ludzie na świecie, którzy dopingują mi”.

Podzielił się także, niektórymi swoimi doświadczeniami związanymi z falą hallyu:

„Kiedy spotykam fanów, którzy odnoszą się do koreańskich filmów i seriali, mimo, że nie rozumieją ani języka ani kultury i gdy mówią o studiach w Korei oraz podróży do niej przez  filmy i seriale, myślę sobie wtedy, że to prawdziwa siła fali hallyu”

Nowa drama Lee Minho „Legend of the Blue Sea”, która jest obecnie nagrywana w Hiszpanii jest jego pierwszą dramą od trzech lat:

„Jestem podekscytowany i zdenerwowany tym jak będą mnie ludzie widzieć. Gram postać, która jest oszustem, więc myślę, że mogę pokazać się ludziom z wielu stron. Jestem wdzięczny, że tak  długo ludzie czekają na obejrzenie tej dramy”.

Na sam koniec, zostawił wiadomość dla swoich fanów:

„Dziękuje, że zawsze jesteście u mego boku. Będę pracować jeszcze ciężej, aby zostać aktorem, który sprawia, że ludzie uśmiechają się tak jak dzięki waszej energii ja mogę się uśmiechać”.

Cr.(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *