Kim Heechul wypowiada się na temat kontrowersji związanych z jego nieuprzejmym zachowaniem w „Ask Us Anything”

Po kontrowersjach związanych z zachowaniem Heechula, gdy rzekomo pstryknął on i przeklął na Min Kyung Hoon podczas transmisji „Ask Us Anything” 24 września. Idol wyjaśniał na swoim Instagramie, co się stało.

„Zastanawiałem się, dlaczego na Instragramie było takie zamieszanie i okazało się, że to przez wrażenie jakie zrobiłem w „Asku Us Anything”. 

„Jestem obecnie za granicą i nie miałem możliwości obejrzenia show, więc może to wydawać się chaotyczne. Nie wiem, jak wyglądało to w telewizji, ale podczas nagrywania nie było problemów. Jak zwykle wygłupialiśmy się między sobą.” powiedział Heechul.

Kontynuując, mówił dalej:

„Przepraszam, ponieważ każdy może rozumieć moje zachowanie w inny sposób, ale naprawdę chcę zgłosić wszystkie gówniane plotki, które krążą, mówiąc, że spuściłem twarz i powiedziałem „f*ck”.”

Wspominając poprzedni incydent z fanem, gdy podobno przeklinał na niego przez ogrodzenie, powiedział:

„Nie mogę znieść plotek tego typu od czasów tego zdarzenia  z ogrodzeniem kilka lat temu. Dążymy do tego rodzaju chemii w „Ask Us Anything”, ale nawet jeżeli wyglądamy chłodno dla siebie na ekranie, poza nim traktujemy się jak bracia, przeklinając na siebie, pijąc razem i razem jedząc.”

Min Kyung Hoon, domniemany cel gniewu Heechula wystąpił i powiedział, że to wszystko nieporozumienie i nic takiego się nie stało. Dyrektor produkcji „Ask Us Anything” również wyjaśnił, że obsada po prostu robiła skecz i dlatego myśli o opublikowaniu nieedytowanej, pełnej wersji odcinka, aby rozwiać plotki.

Filmik opublikowany przez oficjalny Instagram programu:


Source: (1) (2) (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *