Nam Taehyun (WINNER) wstrzymuje swoje aktywności z powodu stanu zdrowia

Oto oficjalne oświadczenie od YG Entertainment.

YG ogłosiło, że wydanie nowej piosenki WINNER będzie odłożone z powodu nieoczekiwanych okoliczności.

Nam Taehyun, maknae WINNER, miał problemy ze zdrowiem psychicznym odkąd był trainee, a ostatnio wszystko się pogorszyło.

Kilka miesięcy temu, YG spotkał się z Taehyunem i jego matką, aby przedyskutować jego stan i zadecydowali, że nie jest z nim wystarczająco dobrze, aby pracował. YG zawiesił wszelkie działalności WINNER, aby Taehyun mógł skupić na powrocie do zdrowia, ponieważ stan zdrowia członków grupy jest najważniejszy.

Powodem dla którego nie poinformowaliśmy was wcześniej, jest to, że problemy zdrowotne są trudne do przewidzenia i jeśli Nam Taehyun by szybko wyzdrowiał, pozwolilibyśmy WINNER kontynuować aktywności. Niestety nie mogło się to tak potoczyć.

Aktualnie Nam Taehyun zostaje ze swoją matką aby móc w spokoju wypoczywać.


Źródło: Mydaily via Nate

 1. [+659, -199] Zwróciłem/am na niego uwagę i myślę, że a problem z życiem w społeczeństwie. Ma gorący temperament i łatwo się denerwuje. To dlatego są o nim takie plotki ze szkoły.

 2. [+597, -198] Kim on jest? Nie był znany jako delikwent w szkole? Wygląda jakby miał problemy. Krzyczenie na fanów, mówienie nieformalnie, jest coś nie tak z jego zachowaniem.

 3. [+554, -185] Kontrowersje jakie powodowali Taehyun i Mino, doprowadziłyby każdy inny żeński zespół do rozpadu. Męscy idole mają łatwiejsze życie.

 4. [+101, -55] Łamie to moje fanowskie serce… Taehyun-ah, zdrowiej i wracaj szybko! Nie choruj

 5. [+100, -29] Hul, czekałam na album Winner ㅠㅠ zdrowiej

 6. [+94, -30] Hul… życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia ㅠㅠ

 7. [+89, -19] Korzystaj z czasu i zdrowiej, mam nadzieję, że ci się polepszy ㅜㅜ Będę czekać!

 8. [+82, -26] Taehyun-ah, znajdź siłę i powróć lepszy niż kiedykolwiek!


cr. (1), (2)

2 comments

 1. Pingback: Czy zdrowie jest prawdziwym powodem, dla którego Nam Taehyun wstrzymuje aktywności z zespołem? – Hallyu☆News

 2. poinka Reply

  Każdy ma jakieś grzeszki na sumieniu, życia cofnąć nie można… myślę że jego sprawy szkolne nie powinny być mu teraz wypominane. Co do jego temperamentu, nie wszyscy idole są jak potulne baranki, wystarczy spojrzeć na Hongkiego z ft island i jego akcje od czasu do czasu…
  Mam nadzieję że jak odpocznie to wróci do formy, i jakoś w końcu zaaklimatyzuje się w Winner może zatęskni za sceną i za chłopakami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *