MAMAMOO uczestniczyły w wypadku samochodowym!

Dziewczyny z MAMAMOO uczestniczyły w wypadku samochodowym – brak obrażeń! ale ich grafik chwilowo zostaje wstrzymany. 

Agencja Rainbow Bridge World wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Witajcie! Z tej strony RBM.

Po pierwsze chcemy z całego serca przeprosić za pierwsze, niedokładne informacje o wypadku, które zostały przygotowane na szybko i nie dotarły do wszystkich.
Wiemy, że spowodowaliśmy spore zamieszanie i dostarczyliśmy fanom zmartwień.
Chcemy to naprawić, dlatego też teraz publikujemy oficjalne oświadczenie ze wszystkimi informacjami.

Około godziny 6:40 (wieczorem), w trakcie dojazdu dziewczyn na jeden z zaplanowanych wcześniej eventów, miał miejsce mały wypadek samochodowy.
Była to tylko niewielka stłuczka, dziewczyny nie odniosły żadnych obrażeń ale dla pewności zostały zabrane na badanie do najbliższego szpitala w okolicy.

Ponieważ członkinie grupy dobrze się czuły, a badania nie wykazały niczego niepokojącego wciąż mieliśmy nadzieję zdążyć na zaplanowaną imprezę. Okazało się jednak, że mieliśmy zbyt duże opóźnienie dlatego podjęliśmy ostateczną decyzję aby anulować aktywność.

Członkiniom MAMAMOO również jest przykro, że dostarczyły fanom zmartwień:

Przepraszamy Moo Moos i całą resztę widowni, która oczekiwała na ich występ.

Solar również napisała list do fanów z wyjaśnieniami:

Witajcie moomoosㅎㅎ

Słyszałam, że nasze kochane moomoos martwiły się o nas. Zastanawiałam się co z tym zrobić i postanowiłam do Was napisać~ Pozostałe dziewczyny również chcą Wam coś przekazać, dlatego przychodzę tu jako reprezentantka grupy.

Po pierwsze, każda z nas czuje się dobrze, więc nie martwcie się! ^^

Nasza agencja bardzo się przejęła i kazali nam jechać do szpitala na badania, jednak lekarze stwierdzili, że jesteśmy w 100% zdrowe ㅎㅎ.

Bardzo chciałyśmy dojechać na zaplanowaną aktywność, bo wiedziałyśmy, że będziecie tam na nas czekać, jednak byłyśmy już za bardzo spóźnione ㅠㅠ.

Cały czas myślałyśmy o moomoos, które przyszły tam tylko po to żeby nas zobaczyć i na pewno były rozczarowane.. Nie czuję się wcale usprawiedliwiona tymi wyjaśnieniami i jest mi bardzo przykro z tego powodu. Dziękujemy wszystkim, którzy przeczytali informacje i martwili się o nasze zdrowie ㅠㅠ. Już się nie martwcie, wszystko jest dobrze! ㅎㅎ Wybaczcie..ㅠㅠ Od tej pory obiecujemy Was zaskakiwać tylko i wyłącznie w pozytywny sposób!!

Chcę wyglądać dobrze podczas spotkań z moimi moomoos, dlatego uciekam już spać.
Wy również śpijcie dobrze! ^^ Dobranoc moomoos~


scr.: (1) (2)

2 comments

  1. Shinekoi Reply

    Ostatnimi czasy mam wrażenie, że tych wypadków, chorób, czy innych urazów jest coraz więcej wśród idoli :/ w każdym razie, dobrze, że nie stało się jeszcze nic poważnego . I oby tak zostało.

  2. xBaozi Reply

    Zgadzam się z tym stwierdzeniem o tym, że dużo ostatnio tych nieszczęść się namnaża ;/
    Dobrze, że dziewczyny są całe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *