Co Seolhyun (AOA) sądzi o jej byłym związku?

20 października na ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych modeli reklamowych, Seolhyun została wybrana na najlepszą zaraz obok Kim Woo Bina. Sports Seoul zapytał ją o możliwość przeprowadzenia wywiadu, na co członkini AOA chętnie się zgodziła.

Sports Seoul zapytało Seolhyun jak naprawdę czuła się, gdy wokół niej i jej byłego chłopaka – Zico (Block B) wybuchło mnóstwo szumu na temat ich rozstania. Idolka odpowiedziała:

,,Szczerze mówiąc byłam zaskoczona. Zdziwiło mnie to, ilu ludzi o mnie mówi i to, że ludzie tak bardzo się tym zainteresowali. To fascynujące i przerażające jednocześnie. Fakt, że wiadomość o tym wyciekła sama był też szokujący.”

Powiedziała, że mimo początkowego strachu i zaskoczenia stwierdziła, że nie może to kierować całym jej życiem. Jej koleżanki z zespołu wspierały ją.

,,Kiedy mam trudny czas, bliscy mi ludzie zdają sobie z tego sprawę. Nie jest to łatwe, ale potrafię bardzo szybko oczyścić swój umysł i zapanować nad emocjami. Nie mam sprawdzonego sposobu na przezwyciężanie słabości, po prostu z biegiem czasu wszystko staje się łatwiejsze.”

Kiedy zapytano ją, czy czuje niepokój związany z kontrowersjami, które powstały przez jej randki oraz wiedzę o historii Korei powiedziała:

,,Czuję się przez to trochę zaniepokojona, ale nie sądzę, że to już koniec. Moje życie się jeszcze nie kończy.”

Idolka powiedziała, że biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się tego roku, nie był on wcale taki zły jak mogłoby się wydawać.

,,Kiedy analizuję wszystko co działo się w tym roku, nie myślę ,,To był naprawdę ciężki czas.” Przechodząc przez chwile słabości mogłam się wiele nauczyć i stać się silniejsza. Teraz już wiem jak powinnam sobie z tym radzić.”

Seolhyun pokazała również jak optymistycznie nastawiona jest do życia i wszystkiego, co się dzieje:

,,Kiedy osiągam swój cel, od razu próbuję zdobyć następny. Moim największym celem jest zawsze bycie lepszą niż ja poprzedniego dnia, nie popełniać już tych samych błędów.”

Przyznała również, że pewnego dnia chciałaby być postrzegana przez ludzi jako wzór i osoba ze snu.


cr.:(1)

1 Comment

  1. poinka Reply

    Nie użala się nad sobą i git! znajdzie sobie innego chłopaka takiego który będzie bardziej na nią zasługiwał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *