Ryu Jun Yeol nauczy Was jak z klasą reagować na krytykę swojego wyglądu!

Ryu Jun Yeol odniósł się ostatnio do krytyki jaką otrzymuje pod swoim adresem odnośnie wyglądu. Jak aktor reaguje, kiedy ludzie nazywają go „brzydkim”? 

Znam opinię ludzi. Wiem iż większość z nich uważa, że jestem brzydki. Nie czuje się jednak urażony. Przyjmuję krytykę ale i tak jestem dumny z tego jak wyglądam.

Zdaję sobie sprawę, że moja uroda nie zwala z nóg, a twarz nie przyciąga uwagi. Jestem po prostu przeciętny. W moim zawodzie bycie przeciętnym z wyglądu ma swoje plusy i minusy.

 

Kiedy aktory został zapytany o to czy nie martwi się, że wygląd ogranicza mu role i szanse na wielki sukces, odpowiedział:

 

Czasami się tym przejmuję, jednak zwykle okazuje się że zupełnie niepotrzebnie. 
To prawda, że wygląd w tym zawodzie jest niezwykle ważny – ludzie lubią oglądać ładne twarze! Jednak każda postać powinna oferować coś więcej, niż tylko wygląd. Można zdobyć sympatię odbiorców jeśli dobrze przedstawi się charakter swojej postaci.
Wiecie, taki ktoś kto przyciąga aurą jaką emituję, a nie tylko wyglądem. 

Kiedy mówię, że chciałbym zmienić swój wizerunek nie mam na myśli wyglądu.


 

scr.: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Ma 100% racji. Sam ładny wygląd może i w pierwszej kolejności zwróci uwagę, ale to aura pozostawia wrażenie i powoduje, że niektórzy artyści pozostają w naszych sercach. Widząc pierwsze zapowiedzi i fotosy Reply 1988 zdziwiłam się co za brzydala wybrali do tej roli. A gdy tylko obejrzałam pierwszą przypadkową scenkę z jego udziałem, z miejsca się zakochałam w jego postaci i w samym aktorze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *