Chaeyoung (TWICE) skrytykowana za słabe zaangażowanie podczas występów

Internauci skarżą się na Chaeyoung podczas występów grupy. Twierdzą, że nie stara się podczas występów z piosenką „Like Ooh Ahh”.

Użyli poniższych zdjęć jako dowód na jej „wiotkość”. Uważają, że podczas gdy inne członkinie wznoszą się wysoko w górę, stopy Chaeyoung ledwo opuszczają ziemię.

Ta sama partia tańca w wersji GIF:


Teraz rzućmy okiem na komentarze:

„Źle się na to patrzy. Są dziewczyny, którym nie udało się ukończyć „SIXTEEN”, więc czy nie powinna odwdzięczyć się ciężką pracą fanom, którzy na nią głosowali?”

„Gdy widzę ją i innych stażystów, takich jak Jeon Somi, robi mi się przykro. Po prostu weźcie w zamian Jeon Somi. Musiała dołączyć do Produce 101 w tak młodym wieku i razem z innymi uczestniczkami ciężko pracowała, nie mając zapewnionego debiutu. Ze względu nie, życzę im dużo szczęścia.”

Jungyeon skacze cholernie wysoko. Lol, kocham ją bardzo mocno. Sana, Jungyeon, Momo i Tzuyu skaczą naprawdę wysoko. Dobre dziewczynki.” 

Inni internauci stanęli po stronie Chaeyoung:

„Chaeyoung jest bardzo niska, więc musi nosić najwyższe obcasy, aby być na tej samej wysokości co reszta…Tzuyu i Jungyeon mogą nosić płaskie podeszwy, ale Chaeyoung nosi co najmniej 4-calowe podeszwy, więc to niemożliwe aby na nich skakać.”

„Lol, ludzie mają różne kwalifikacje do skakania…Eh, nie mogę uwierzyć, że oceniacie ją na podstawie tego, jak skacze.”

Co sądzicie? Uważacie, że Chaeyoung nie stara się podczas występów, czy to internauci znowu przesadzają?


Cr.(1)

1 Comment

  1. Arathi Reply

    Serio? Teraz się na nią uwzięli, bo za nisko skacze? Jak dla mnie to chore xD Już nie mają co wymyślać… Dobrze, że są te ostatnie komentarze, to przynajmniej widać, że jednak są też jacyś rozsądni ludzie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *