Piosenka promująca 2 mini album KNK nie będzie miała teledysku

Zaledwie kilka godzin po wypuszczeniu teaseru do najnowszej piosenki chłopaków, Tinkerbell doczekały się bardzo smutnej wiadomości. Teledysk, nad którym pracowali członkowie zespołu niestety nie ujrzy światła dziennego.

Oto oficjalne oświadczenie wytwórni w tej sprawie:

Witajcie, tu YNB Entertainment.

Na wstępie, jest nam przykro informować was o tych złych wieściach. Po naradzie, YNB Entertainment zdecydowało się odrzucić teledysk do piosenki „U”, która jest tytułowym utworem drugiego mini albumu KNK.

Po zakończeniu nagrywania teledysku pod koniec października w Incheon, staraliśmy się edytować go kilka razy, jednak ze względu problemy z jakością zdecydowaliśmy się go odrzucić.

Opublikowaliśmy teaser do „U” dla Tinkerbell, które czekały na powrót KNK od czasu jego ogłoszenia. Nie mogliśmy z tym nic zrobić, jednak czujemy żal pokazując go wam w tak słabej jakości.

W przyszłości będziemy dobrze tworzyć albumy KNK starając się osiągnąć doskonałe rezultaty.

Przepraszamy.

Decyzja o odrzuceniu teledysku nie została podjęta jedynie przez agencję, lecz również przez osoby biorące udział w produkcji teledysku, w tym członków zespołu, osoby nagrywające i edytorów. Nie ma w planach nagrywania teledysku po raz drugi.

Ponieważ teledysk się nie ukaże, Tinkerbell muszą jeszcze bardziej postarać się o to, aby promocja chłopców była udana.

Tinkerbell, hwaiting!

cr:(1)

2 comments

  1. Shinekoi Reply

    A tak strasznie nie mogłam się doczekać tego teledysku ;-; Szkoda mi też chłopaków, kręcenie teledysku na pewno trwało długo, a ostatecznie nic z tego nie ma… no i na pewno odbije się to trochę na promocji, brak teledysku = mniejsze zainteresowanie ze strony osób, które jeszcze ich nie znają (przynajmniej tak mi się wydaje)

  2. Arathi Reply

    Ooo… jaka szkoda! Tym bardziej, że na pewno poświęcili na to sporo czasu i nerwów. Ciekawe o co chodzi z tą złą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *