Jessi oskarżona o stosowanie przemocy fizycznej?!

Piosenkarka i raperka – Jessi zamieszana w awanturę z użyciem siły!? 

Takie zgłoszenie przeciwko artystce wpłynęło wczoraj (17 listopada) o godzinie 21:30 na komisariat policji w Apgujeong. Do zdarzenia miało dojść podczas kręcenia teledysku w jednym z klubów w dzielnicy Gangnam.

Policja ujawniła szczegóły:

W całym zdarzeniu brały udział dwie grupy, pierwsza to Jessi wraz ze swoim zespołem (kadrą), druga – to grupa mężczyzn wraz z domniemaną ofiarą przemocy fizycznej – Panem A, który złożył oskarżenie przeciwko piosenkarce. Wszystko rozpoczęło się od „przepychanek słownych”, do których doszło ponieważ jedna z grup nie okazała szacunku drugiej [nie przywitała się należycie]. Według dalszych zeznań wkrótce potem doszło także do użycia siły. 

Pan A twierdził, że został fizycznie zaatakowany przez Jessi, jednak piosenkarka temu zaprzeczyła.

Policja dodaje:

Zeznania są sprzeczne. Oczywiście ani jedna, ani druga ekipa nie chce zostać ukarana. Obie strony doszły już do porozumienia i oskarżenie zostało jednak wycofane.

 

Przedstawiciel agencji artystki – YMC Entertainment stanowczo zaprzecza, że doszło do jakichkolwiek rękoczynów ze strony Jessi:

 Jessi przebywała w tym klubie ponieważ miała wystąpić w najnowszym teledysku Duble K. Piosenkarka i Pan A spotkali się pierwszy raz od dłuższego czasu. Doszło do nieporozumienia między nimi i dlatego też skończyło się to kłótnią. Z całą pewnością żadna napaść fizyczna nie miała tam miejsca.

 

W trakcie sporu jeden ze świadków z ekipy Pana A zadzwonił na policję zgłaszając incydent. Pan A i Jessi zdołali jednak rozwiązać „nieporozumienie” zanim policjanci dotarli na miejsce. Zgłoszenie telefoniczne o napaści zostało zatem wycofane osobiście przez Pana A.

 


scr: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *