YG Entertainment ogłasza rozpad girl bandu 2NE1!

YG Entertainment ogłasza oficjalnie, że zespół 2NE1 rozpada się! 

Wiadomość o rozpadzie girl bandu zaskoczyła fanów, którzy sądzili, że po powrocie CL grupa będzie planowała comeback w trzyosobowym składzie.

 

Wiadomość z oficjalnej strony YG Entertainment:

Pozostałe członkinie 2NE1 zdecydowały się nie powracać na scenę jako grupa, pomimo wielokrotnych dyskusji. 

Girl band 2NE1 reprezentował wytwórnię YG przez 7 lat, dlatego decyzja dziewczyn nas zasmuciła, jednakże szanujemy i rozumiemy ich wybór. Ponieważ powrót zespołu był niepewny jak do tej pory, YG postanowiło się skupić na solowej promocji dziewczyn.

Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy kochali i wspierali 2NE1 oraz ich muzykę.

W maju 2016 podpisaliśmy kontrakty z CL oraz Sandarą Park (będą promowały się jako artystki solo/aktorki), Park Bom również (jeszcze) nie zrezygnowała ze współpracy z YG.

 


Source: YG Entertainment

4 comments

 1. Arathi Reply

  Co to YG tak oświadczeniami nagle sypie? 😀
  Jeśli chodzi o rozpad 2NE1, to było do przewidzenia. CL skupiła się na solowej karierze, Bom wciąż nie zapomniano jej skandalu (niestety, bo mogliby sobie już dać spokój), a bez Minzy w tym zespole czegoś by brakowało. Nie powiem, sama czekałam na to i skrycie liczyłam na cud, że może jednak dziewczyny powrócą we trójkę, ale to było mało prawdopodobne. Szkoda, będę za nimi tęsknić 🙁
  No, to skoro YG wyjaśniło tyle spraw, to mogłoby się teraz zająć swoimi zespołami jak trzeba 😀

 2. Seo Ra Reply

  Nie mogę w to uwierzyć. Chociaż miałam takie uczucie kiedy odeszła Minzy że to już koniec 2ne1. Ale potem były pogłoski że wrócą….Miałam nadzieję że jednak… A tu bum. Koniec. Ostateczny. Będę tęsknić. Bardzo. Szkoda.

 3. Nickey Reply

  Ten tytuł jest taki dziwny… Czytam go i nie mogę uwierzyć. Nie słuchałam 2NE1 aż tak bardzo, ale jednak były ze mną od kiedy zaczęłam słuchać kpopu. Spodziewałam się tego, czułam to gdzieś tam w swojej podświadomości, ale i tak mnie to smuci 🙁

 4. Avance Reply

  Taaa… Teraz prawie każdy stary zespół się rozpada i całą uwagę zdobywają nowe zespoły. Nowe co prawda są bardzo fajne ale dla osób z kilku letnim stażem patrząc na rozpad Naszych (starych) zespołów robi się naprawdę przykro. Bo te nowe, starych nie zastąpią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *