Sulli i Choiza zerwali ze sobą?

Tym, że Sulli i Choiza nie są już razem żyje koreański internet od pewnego czasu. O plotkach tych usłyszał również Przyjaciel Choizy i zdecydował się na ten temat wypowiedzieć.

Na początku powiedział:

„Wczoraj nie byłem w stanie zbytnio porozmawiać z Sulli lub Choizą i dowiedzieć się jakiś szczegółów, ponieważ był to ciężki dzień dla nich obu. Ale zasłyszałem, że Choiza jest singlem od 3-4 dni. Kiedy oni nie chcą opuszczać się ani na chwilę. Wszystkie te plotki, że się rozeszli, że są skłóceni są całkowicie pozbawione prawdy. Przez te złośliwe i wyssane z palca plotki ja też czuję się źle”.

Kontynuował:

Przez to, że jest między nimi duża różnica wieku, starszy Choiza czuję się zobowiązany by szczególnie troszczyć się o swoją młodszą dziewczynę, która jest bardziej uczuciowa. W przeciwieństwie do swojego męskiego wizerunku Choiza w rzeczywistości przy Sulli staje się milszy i uprzejmiejszy. Sulli bardzo zależy na swoim ukochanym, tak jak jemu zależy na niej.”

Na koniec poprosił:

„Oni są parą, której miłość dopiero dojrzewa, więc zamiast ich zniechęcać i spekulować o nich, dajmy im mnóstwo wsparcia i miłości z naszej strony.”

Wspieracie Sulli i Choizę?


cr: (1)

2 comments

  1. Cinnamon Roll Reply

    Jeśli Sull jest z nim szczęśliwa to nie pozostaje mi nic innego jak wspierać ich związek 🙂

  2. Avance Reply

    Moim zdaniem, czy ze sobą zerwą czy będą razem to jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Nam, mediom itp. nic do tego i bardzo nie lubię takich plotek nie ważne czy są prawdą czy kłamstwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *