Kadra „SNL Korea” dostarcza absurdalnych wyjaśnień + przeprasza za skandal związany z molestowaniem seksualnym swoich gości

Stacja tvN, która odpowiedzialna jest za emisję telewizyjnego show – „SNL Korea” opublikowała posta z przeprosinami za pomocą TWITTERa! 

B1A4 & INFINITE molestowani seksualnie w SNL Korea?!

W odpowiedzi na skargi internautów i wysyłane im filmiki, (które służą jako dowody na molestowanie na tle seksualnym gości w programie) producenci programu tłumaczą:

Wszczęliśmy już postępowanie w tej sprawie, między innymi po to by poprawić „morale” prowadzących naszego programu. Procedura ta miała miejsce w naszym programie od  samego początku jego istnienia – tj. od pierwszego odcinka, pierwszego sezonu.   Cała „tradycja” składała się z krótkiego przedstawienia się przez gospodarzy programu gościom, powitalnych oklasków i grupowego przywitania. Ceremonię tę wprowadziliśmy, żeby odstresować naszych pracowników (gospodarzy programu) żeby lepiej pracowali podczas prowadzenia show z gośćmi. 

Producenci wezmą odpowiedzialność za aktualne kontrowersje:

Niektórzy członkowie naszej kadry zachowali się niewłaściwie i jak widać ich nieprzyzwoite akcje doprowadziły do nieprzyjemnych doznań dla widzów. Szczerze za to przepraszamy. Wierzymy również w to, że Lee Se Young nie jest tu jedyną, która zawiniła.

Na koniec podsumowali:

Wina leży także po stronie producentów programu ‘SNL Korea’, którzy wcześniej nie zauważyli problemu w takim zachowaniu i nie zareagowali odpowiednio wcześnie. Opublikowaliśmy te filmiki na publicznych platformach takich jak Facebook bez dokładniejszego przeanalizowania ich. Będziemy robić wszystko co w naszej mocy , żeby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Mamy nadzieję, że uda nam się powrócić jako program, który sprosta oczekiwaniom widzów!

Zespół B1A4 wydał oficjalne oświadczenie w sprawie zdarzenia, które miało miejsce podczas ich wizyty w  “SNL Korea”.

Wcześniej członkowie B1A4, krótko odnieśli się do całej sytuacji twierdząc, że byli po prostu zaskoczeni  kiedy doszło do zdarzenia i że martwili się bardziej o odczucia fanów, którzy nagranie obejrzeli.

Oficjalna odpowiedź ze strony zespołu B1A4 brzmi:

Przykry jest fakt, że całe to zdarzenie miało miejsce podczas naszego comebacku. Jest to coś czego nikt z nas się nie spodziewał i nie mógł tego przewidzieć. Otrzymaliśmy już sporo przeprosin ze strony pracowników programu ‘SNL Korea’ jak i samej Lee Se Young.
Jest to powrót na scenę po dłuższej nieobecności i chcielibyśmy się po prostu skupić na promocji. Bardzo chcemy, żeby promocja z ‘Lie’ wypadła jak najlepiej. Przepraszamy fanów, jeśli nieumyślnie sprawiliśmy im przykrość. Nasza agencja dołoży wszelkich starań by takie sytuacje już więcej nie miały miejsca.


src: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *