MAMA 2016 – nominowani, zwycięzcy + występy!

Wszyscy zwycięzcy _ występy z  Mnet Asian Music Awards 2016 (MAMA 2016):

 

NOMINOWANI & ZWYCIĘZCY

 

» Rozwiń listę

Song of the Year

Zwycięzca Twice – Cheer Up
Nominowani Exo – Monster
BTS – Blood Sweat & Tears
GFriend – Rough
Zico – I Am You, You Are Me

Artist of the Year

Zwycięzca BTS
Nominowani EXO
Twice
GFriend
Taeyeon

Album of the Year

Zwycięzca EXO – Ex´Act
Nominowani BTS – Wings
Seventeen – Love & Letter
SHINee – 1 of 1
Twice – Page Two

Best New Female Artist

Zwycięzca I.O.I
Nominees Blackpink
gugudan
Bolbbalgan4
WJSN

Best New Male Artist

Zwycięzca NCT 127
Nominowani SF9
Astro
KNK
Pentagon

Best Male Artist

Zwycięzca Zico
Nominowani Park Hyo Shin
Psy
Lim Chang Jung
Crush

 

Best Female Artist

Zwycięzca Taeyeon
Nominowani Baek Ah Yeon
Ailee
Lee Hi
Jeong Eun Ji

 

Best Male Group

Zwycięzca EXO
Nominowani iKON
BTS
Block B
SHINee
Infinite

 

Best Female Group

Zwycięzca Twice
Nominowani Red Velvet
Mamamoo
GFriend
Wonder Girls

 

Best Dance Performance Male Group

Zwycięzca BTS – Blood Sweat & Tears
Nominowani EXO – Monster
GOT7 – Hard Carry
Monsta X All In
VIXX – Fantasy
Seventeen – Pretty U

 

Best Dance Performance Female Group

Zwycięzca GFriend – Rough
Nominowani AOA – Good Luck
Twice – Cheer Up
Red Velvet – Russian Roulette
Sistar – I Like That

 

Best Dance Performance Solo

Zwycięzca Taemin – Press Your Number
Nominowani LUNA – Free Somebody
Jun Hyo Seong – Find Me
TIFFANY – I just wanna dance
HyunA – How’s This?

 

Best Vocal Performance Male Solo

Zwycięzca Crush – Don’t Forget
Nominowani Dean – D (half moon)
Eric Nam – Good For You
Lim Chang Jung – The Love That I Committed
Jang Beom June – Fallen in Love (Only with You)

 

Best Vocal Performance Female Solo

Zwycięzca Ailee – If You
Nominowani Baek Ah Yeon – So-So
Yerin Baek – Across The Universe
Jeong Eun Ji – Hopefully Sky
Taeyeon – Rain

 

Best Vocal Performance Group

Zwycięzca Davichi – Beside Me
Nominowani Mamamoo – You’re the Best
BEAST – Ribbon
BTOB – Remember That
Urban Zakapa – I don’t love you

 

Best OST

Zwycięzca Lee Juck – Don’t Worry (for „Reply 1988”)
Nominowani Davichi – This Love (for „Descendants of the Sun”)
Ben – Like A Dream (for „Oh Hae Young Again!”)
Gummy – Love in the Moonlight (for „Moonlight Drawn by Clouds”)
Jang Beom June – Reminiscence (for „Signal”)

 

Best Rap Performance

Zwycięzca Cjamm, BewhY – puzzle
Nominowani Gary – Lonely Night
DOK2 – 1llusion
San E, Mad Clown – Sour Grapes
Zico – I Am You, You Are Me

 

Best Band Performance

Zwycięzca C.N.Blue – You’re so Fine
Nominowani 10cm – What The Spring?
Day6 – Letting Go
F.T.Island – Take Me Now
Guckkasten – Pulse

 

Best Collaboration

Zwycięzca Suzy & Baekhyun – Dream
Nominowani MOBB (Mino & Bobby) – Hit Me
Park Kyung Eunha – Inferiority Complex
Boa, Beenzino – No Matter What
Eric Nam, Wendy – Spring Love

 

Best Music Video

Zwycięzca Blackpink – Whistle
Nominowani Dean – bonnie & clyde
Gain – Carnival (The last Day)
BTS – Blood Sweat & Tears
Wonder Girls – Why So Lonely

 

Worldwide Favourite Artist

Zwycięzca Got7
Nominowani Exo
C.N.Blue
BTS

2016 Best of Next
Monsta X, Blackpink

Best Asian Style
EXO

World Performer
Seventeen

» Zwiń


Best Professional Categories

» Rozwiń listę

» Zwiń


Best World Artists

» Rozwiń listę

Thailand – Getsonova
Vietnam – Noo Phuoc Thinh
Indonesia – Isyana Sarasvati
Japan – Sekai No Owari
China – Hua Chenyu
Singapore – JJ Lin

» Zwiń

 

 


WYSTĘPY


img cr: (1)

Cr: (1)

2 comments

  1. CuteCarrot Reply

    Można gdzieś obejrzeć powtórkę z całej gali? Włącznie z czerwonym dywanem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *