Żegnajcie Miss A, witaj solowy debiucie Suzy?

GOODBYE Miss A GOOYBYE” – pojawiły się informacje o solowym debiucie Suzy, czy to już koniec girl bandu Miss A

 

Wcześniej pojawiły się informacje od wiarygodnego źródła, że członkini miss A – Suzy szykuje się do debiutu solo:

Suzy poleciała do Hong Kongu 25 listopada. Pojawiła się tam na specjalnym evencie jako modelka jednej z firm jubilerskich ale także wzięła udział w sesji zdjęciowej do swojego pierwszego solowego albumu oraz nagrała teledysk.”

Idolka w tym momencie skupia się głównie na przygotowywaniu swojego albumu, który ma zostać wydany pod koniec grudnia lub też na początku stycznia. Ponieważ to jej pierwszy album, możecie być pewni, że Suzy wkłada w niego sporo serca.

Ujawniono także, że w albumie ma pojawić się osobiście napisana przez Suzy piosenka. Piosenkarka ma zamiar wystąpić też w dramie u boku Lee Jong Suka w przyszłym roku!

Aktualizacja z 1 grudnia:

Oświadczenie ze strony wytwórni JYP Entertainment:

 “To prawda, że Suzy nagrywała MV oraz brała udział w sesji zdjęciowej do swojego pierwszego albumu solo. Jednakże dokładna data jego wydania nie została jeszcze przedyskutowana.”


src: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Chyba już nikogo to nie zdziwi, wszyscy się tego spodziewają od dawna, a ostatnia sytuacja z 2ne1 jest dla nas przykładem. Szczerze mówiąc bardziej byłabym zdziwiona gdyby nagle zebrali trzy pozostałe dziewczyny do kupy i zrobili im comeback, wtedy byłabym dopiero w szoku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *