Widzowie dramy „Goblin” dyskutują na temat relacji głównych bohaterów

Drama „Goblin” zyskuje niesamowitą popularność w Korei jak i poza nią po zaledwie czterech odcinkach. Zdecydowana większość kocha każdy jej aspekt, jednak niektórzy wyrażają swój niepokój na temat chemii między postaciami Gong Yoo oraz Kim Go Eun.

Wiele osób wysyłało prośby do reżysera o ponowne przemyślenie relacji między bohaterami Kim Go Eun, która gra uczennice szkoły średniej oraz Gong Yoo, który prezentuje rolę dorosłego Goblina.

Oto niektóre z wiadomości:

„Czy muszę oglądać dramę obrazującą pedofilię? Mężczyzna, który wygląda jakby był w średnim wieku spotyka młodszą od siebie, a wszystko zmierza ku romansowi.. To obrzydliwe”


!UWAGA SPOILER!

„Jestem wielkim fanem tej dramy, jednak od drugiego odcinka zauważyłem kilka problemów. Ji Eun Tak to licealistka, Kim Go Eun odgrywa rolę dziecka… a w czwartym odcinku mówi rzeczy takie jak: „Miejmy dzieci i żyjmy długo i szczęśliwie” i pyta Goblina, jaki typ kobiet mu się podoba. Nawet jeśli ona żartuje, to czy te kwestie nie są nieodpowiednio użyte w stosunku do osoby dorosłej?
Uważam, że romans między małolatą (nawet, jeśli jest prawie dorosła) a ponad trzydziestoletnim mężczyzną nie jest dobry… Uważacie, że dorosły facet zakocha się w takiej dziewczynie jak ona?”


!UWAGA SPOILER!

„…W pewnym momencie Kim Go Eun pyta „Jaki typ kobiet Ci się podoba? Seksowna? Dojrzała? A może codziennie powinnam zachowywać się inaczej?” To naprawdę słaba kwestia dla takiej młodej dziewczyny. A Gong Yoo jeszcze mówi „Mięso, alkohol i kobiety – im więcej tym lepiej”. Co to w ogóle jest?!


„Myślę, że postać Eun Tak potrzebuje pewnych zmian. Ona jest za dziecinna, więc cały czas ma się wrażenie jakby była jakąś lolitką. Kolejna kwestia to to, że Eun Tak nie rozumie, że wśród rówieśników jest postrzegana jako prostytutka. Autor scenariusza powinien wiedzieć, jak problematyczne są takie związki, więc jakie były jego intencje podczas tworzenia tej relacji?”


„…Kim Shin uważa, że licealistka to jego pierwsza miłość…? Czy to nie jest niestosowne? Niektórzy mogą powiedzieć, że wiek to tylko liczba, ale gdyby w prawdziwym życiu dorosły mężczyzna umawiał się z licealistką, nie skończyło by się to dobrze. Czy ludzie akceptują to tylko dlatego, że aktor wygląda młodziej (niż jest naprawdę) i jest przystojny? I dlaczego ta dziewczyna jest licealistką…Dlaczego nie mogła być studentką?”


Internauci również skarżyli się na interakcje między postaciami. Jeden napisał: „Niezręcznie oglądać jak Kim Go Eun rzuca się w ramiona starszego mężczyzny… Jestem rozczarowany.”

Inni stanęli po stronie reżysera pisząc: „Jest znośnie…Po prostu nie lubię Ji Eun Tak i tego co robi.”
„To w pewnym stopniu zrozumiałe. Przez 19 lat żyła w przekonaniu, że jest narzeczoną Goblina, aż w końcu się pojawił. Jest zdesperowana, bo nie ma na świecie osoby, która mogłaby o nią zadbać.”

» Obejrzyj zdjęcia

 

» Zwiń

A wy co uważacie?


Cr.(1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *