Amber f(x) ucisza spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej

Członkini girl bandu f(x) – Amber została kilkakrotnie zapytana o swoją orientację seksualną przez Kim Gu Ra’e. Jej odpowiedź zamknęła temat. 

12 grudnia Amber pojawiła się w programie Power of Variety stacji TvN, który poprowadził Kim Gu Ra. Dyskusja rozgorzała, kiedy idolka została zapytana o swoją fryzurę.

 

Mając tego typu fryzurę, w dodatku „chłopięcy” styl, nie martwisz się że ludzie będą mylnie identyfikować Twoją orientację seksualną?

 

Amber odpowiedziała:

 “Od 8 lat to słyszę. I powiem szczerze, zawsze mnie to irytuje.”

 

Od czasu swojego debiutu w f(x) – 2009 rok, idolka pozostaje przy tym samym krótkim obcięciu, które odpowiada jej ulubionemu stylowi. Kim Gu Ra zapytał czy kiedykolwiek myślała o zmianie fryzury, proponując jej uczesania chińskich wojowników, jak Wong Fei Hung. 

 

Amber została nawet zapytana o swoją orientację seksualną przez Kim Gu Ra’e, lecz jej podsumowująca odpowiedź zakończyła temat.

 

Nie przejmuję się jak mój styl odbierają inni. Za każdym razem podczas wywiadów pytają mnie o mój „idealny typ”. Miałam kiedyś chłopaka ale teraz o tym nie myślę. Randki mnie nie interesują.

 

 

To szczere wyznanie Amber odnośnie związków było jednym z jej pierwszych. Ludzie często mylnie identyfikują jej niekonwencjonalny styl z konkretną orientacją seksualną. Miejmy nadzieję, że natarczywe pytania i spekulacje na temat jej preferencji ucichną.

 


source (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *