Henry niepokoi fanów dziwnymi wpisami

Dziś rano wszystkie Elfy zaczęły obawiać się najgorszego. Henry członek Super Juinor-M, oraz solista SM zdaje się mieć dość swojej wytwórni. Dodał on na swojego twittera takie posty i jedną odpowiedź…

„To jest ciężkie. Mam już tego dość. Myślę, że nie dam już dalej rady sam tego ciągnąć. 9 lat temu popełniłem duży błąd. To miejsce mnie przerosło, nie dam już rady nigdy więcej. Co powinienem teraz zrobić z tym?”

„Ja teraz..Dopiero teraz dowiaduję się ile mam fanów, jeśli widzisz ten komentarz proszę odpowiedz na niego. Nasza agencja nie chcę się już nas słuchać”

Nie do końca wiadomo o co chodzi. I właśnie to powoduje największy nie pokój wśród fanów. Może mieć to związek z brakiem comebacku w tym roku (Nie licząc jednego SM Station)

By zwrócić uwagę wytwórni oraz samego Henryego fani promują hashtag #JusticeForHenryLau, #StayStrongHenry #WeLoveYouHenry oraz oznaczają konto wytwórni. Sam wpis Henry został usunięty.

Zdjyńcie ôd Gabriela Sobczuk.

Reakcje Inrenautów:

 1. [+223, -27] To nic nowego, że gwiazdy płączą ㅋ Nigdy nie zamierzam współczuć idolomㅋㅋNie ważne jak bardzo będzie im źle i z jakiego powodu, Będę im współczuć dopiero kiedy poznają prawdziwy ból wczesnego wstawania, i długiej jazdy podczas ogromnego ścisku w metrze.

 2. [+90, -9]  Agencja nie jest pomocą charytatywną by spełniać jego zachcianki jako celebryty Wytwórnia ma tylko wycisnąć z nich jak najwięcej i jak najwięcej zarobić

 3. [+20, -8] Odejdź, czy to takie ciężkie?

 4. [+128, -8] Henry zawsze był promienny i pełen poztywnej energii. Nigdy nie widziałam, żeby opisywał swoje gorsze dni. Jest oddzielony od swojej rodziny już 10 lat, i zawwsze robił wszytsko na własną rękę. I to mnie wkurza, nigdy nie widziałem kogoś tak utalentowanego jeśli chodzi o muzykę. On jest kimś kto zna się na wielu i rzeczach i w tym na tworzeniu muzyki! I co dal niego zrobiło SM przez te 10 lat?!! Wypuścił piosenkę latem 2014r i od tamtego czasu nie miał żadnego powrotu! Jeśli chce tworzyć muzykę, to dlaczego jest to uniemożliwiane?

 5. [+105, -8] To brzmi jak wiadmość do wytwórni. A to co stało się w ciągu ostatnich 9 lat to chyba jakiś wypadek przy pracy….On zadebiutował w 2008 i co w ciągu tych 9 lat robił?

 6. [+103, -10] Henry dasz radę~~~~~~~~
  cr:(1),

1 Comment

 1. Nickey Reply

  Ale ten pierwszy komentarz jest bez sensu. Czyli idolom nie może być ciężko i nie mogą narzekać, bo niektórzy muszą wcześniej wstawać i jeździć metrem. Nie wierzę, że tyle osób się z tym zgadza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *