Zobaczcie, co członkinie I.O.I będą robić po rozpadzie zespołu

Jedenaście dziewcząt, które zadebiutowało w 2016 roku, wkrótce się rozchodzi.

Cztery członkinie już zadebiutowały lub wróciły do swoich zespołów, lecz pozostała siódemka ma rozpocząć pracę nad nowymi projektami.

yoojung-dooyeon

Na początku tego tygodnia, Yoojung i Doyeon podpisały kontrakty ze swoją wytwórnią, Fantagio. Fani spekulują, że mogą zadebiutować w nowej grupie, która ma pojawić się w 2017 roku. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ponieważ wszystko zależy od składu zespołu i jego konceptu. Warto zauważyć, że w ubiegłym roku Fantagio organizowało przesłuchania do nowej żeńskiej grupy.

 

Somi will return to her aegncy not as a trainee, but as an artist.

Somi, która do niedawna martwiła się powrotem jako stażystka do JYP Entertainment, jakiś czas temu podpisała ze swoją agencją kontrakt, co oznacza, że po rozpadzie będzie przygotowywać się do swojego kolejnego wyjścia na scenę.

 

nayoung-kyulkyung

Nayoung i Kyulkyung wraz z powrotem do Pledis Entertaiment rozpoczną działalność w Pledis Girlz. Fani podejrzewają, że obie dziewczyny trafią do nowej grupy, której nazwę wytwórnia ujawni dopiero 6 stycznia.

 

Sohye and Chungha will embark on solo activities respectively.

Sohye, która wcześniej wyraziła swoje zainteresowanie aktorstwem, ma zadebiutować w S&P Entertaiment właśnie jako aktorka. Jej agencja odpowiadając na pytanie dotyczące dalszych planów stwierdziła: „Jej własne intencje i pomysły są priorytetem”.
Chungha, znana jest z swoich umiejętności raperskich, tanecznych i wokalnych. Planuje solowy debiut w pierwszej połowie 2017 roku pod skrzydłami M&H Entertaiment.

Chayeon, Yeonjung, Seojong i Mina wrócą do swoich zespołów zaraz po zakończeniu koncertów jako I.O.I.

Wszystkie członkinie wystąpią ostatni raz razem na Timeslip w dniach 20-22 stycznia.

cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *