Ravi i Jellyfish Entertainment przepraszają za kontrowersyjne sceny w teledysku do „BOMB”

Ravi z VIXX wydał oficjalne przeprosiny odnoszące się do kontrowersji krążących wokół jego najnowszego teledysku.

9 stycznia raper napisał na swoim Twitterze:

Cześć. Tu Ravi. Uświadomiłem sobie, że powstały kontrowersje wokół teledysku do mojego tytułowego utworu „BOMB”, w którym w niektórych scenach zawarta jest ponoć nienawiść do kobiet ich uprzedmiotowienie.

Kontynuował dodając:

Żałuję, że nie zdałem sobie sobie sprawy z tego, że te sceny mogą spowodować dyskomfort i szczerze przepraszam wszystkich moich fanów i każdego, kto czuł się nieswojo podczas oglądania teledysku. Od teraz będę bardziej ostrożny i będę nadal ciężko pracować, aby stworzyć dobrą muzykę i występy. Przepraszam.

 

Jellyfish Entertainment także wydała oficjalne oświadczenie na fan café VIXX, powtarzając to, co było napisane w przeprosinach Raviego.

Stwierdzili oni również, że:

Jellyfish Entertainment bierze na siebie pełną odpowiedzialność za niebycie bardziej ostrożnym w tworzeniu naszych treści i powodowaniu u wielu fanów wielkiego dyskomfortu. Będziemy nadal pracować ciężej i słuchać rad publiczności i zajmować się tym bardziej uważnie.

Jellyfish Entertainment, Ravi z VIXX

Jellyfish Entertainment VIXX Ravi

Agencja usunęła oryginalny teledysk Raviego. Został on ponownie opublikowany w dniu 9 stycznia po usunięciu kontrowersyjnych scen.

 

cr.(1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *