Wonder Girls ogłasza rozpad i wydanie ostatniego wspólnego singla

Girlsband Wonder Girls zostanie rozwiązany. Spekulacje o możliwym rozpadzie grupy nasiliły się przez ich wygasające kontrakty w wytwórnią.

Oto pełne oświadczenie JYP:

„Witajcie, tutaj JYP Entertainment. Ogłaszamy, że po dziesięciu latach, Wonder Girls się rozpadają. 

Decyzja została podjęta po wielu dyskusjach pomiędzy zespołem a naszą agencja.

Yubin i Hyerin podpisują dalszy kontrakt z JYP i wciąż będą kontynuować muzykę, aktorstwo, bycie MC i inne swoje aktywności.

Yeeun i Sunmi po wielu rozważaniach zdecydowały się opuścić JYP.

W podziękowaniu wszystkim fanom za ich wierność względem Wonder Girls przez 10 lat, grupa wyda finałowy singiel 10 lutego, w 10 rocznicę zespołu.

Dziękujemy fanom z całego świata za bycie z nami, JYP oraz Wonder Girls przez 10 lat.”

Członkinie wydały również ostatnie pożegnalne wiadomości w wideo:

Yeeun: „To dziesięć lat odkąd jesteśmy razem. Wszystkie momenty, w których płakałyśmy, śmiałyśmy się, byłyśmy wesołe lub smutne przeminęły jak w kalejdoskopie. Dziękuję za dawanie nam pięknych wspomnień, które zachowamy przy sobie na zawsze.”

Sunmi: „Wiele rzeczy wydarzyło się przez te dziesięć lat. Do wszystkich fanów, którzy nas wspierali, ufali nam i czekali na nas… moje serce boli, przekazując Wam złe wieści. Przepraszam i dziękuję.”

Yubin: „Dzięki Wonderful z Waszym nigdy niekończącym się wsparciem i zaufaniem, Wonder Girls było tak kochane przez dziesięć lat. Zawsze z wdzięcznością będę przypominać sobie wszystkie nasze wspólne chwile.”

Hyerim: Zawsze, gdy zaczniecie za nami tęsknić, mam nadzieję, że nasze piosenki przepełnione miłością będą wtedy pomagać. Dlatego, że może być teraz ciężko, zrobimy co w naszej mocy, aby stać się dla Was źródłem siły.”

 

Cała grupa: „Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy. Byłyśmy naprawdę szczęśliwe. Te dni były jak sen. Zapamiętajcie nas… jesteśmy Wonder Girls!”


Source: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *