Członkowie ASTRO nie spodziewali się, że zadebiutują z uroczym konceptem!

Boy band ASTRO podzielił się szczerą opinią na temat swojego konceptu i wizerunku!

 

W wywiadzie dla Xports News, członek zespołu Moonbin wyznał:

Przed debiutem nawet nie pomyślelibyśmy, że zadebiutujemy w ten sposób. Kiedy byliśmy jeszcze stażystami coverowaliśmy mnóstwo utworów zespołów takich jak Big Bang czy BTS. Praktycznie w ogóle nie ćwiczyliśmy łagodnych i uroczych konceptów, tymczasem nasza agencja oświadczyła nam, że zadebiutujemy właśnie z takim utworem. Byliśmy bardzo zaskoczeni, to nie były znane nam klimaty. Trochę się namęczyliśmy, zanim opanowaliśmy urocze gesty i nową mimikę.

 

Rocky dodał:

Tak, ale wydaje mi się, że wczuliśmy się dobrze w klimat, bo jesteśmy młodzi.
Czasami po prostu nie da się dobrze przedstawić konceptu, nawet jeśli długo się go ćwiczy. Koncept trzeba poczuć, tak jakby naprawdę był nasz.
Były czasy kiedy pragnąłem zadebiutować z „ostrzejszym” wizerunkiem ale teraz uważam, że uroczy koncept do nas pasuje. 

 

A jakiego stylu muzycznego grupa ASTRO chciałaby jeszcze spróbować w przyszłości?

 

Jinjin odpowiedział:

„Chcemy tworzyć taką muzykę, która sprawi nam radość i dostarczy rozrywki. Utwór, który nie ma z góry narzuconej choreografii, żebyśmy mogli bawić się na planie zdjęciowym i pokazać prawdziwych siebie. Mam na myśli coś takiego jak piosenka Big Bang – „We Like to Party„.

 

 


Source: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    No to niezłe zaskoczenie, nie spodziewałabym się, że podczas treningów pozwalają im się skupiać na mocniejszym koncepcie, a potem tuż przed debiutem odgórnie zmieniają go na słodki, nie biorąc pod uwagę doświadczenia swoich trainee. W każdym razie to daje nadzieję na ewolucję Astro i dojrzewanie stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *