James odchodzi z Royal Pirates ze względu na problemy zdrowotne!

Członek Royal Pirates James poinformował fanów o swoim odejściu z zespołu.

W 2015 artysta miał tragiczny wypadek, w skutek którego jego dłoń prawie została odcięta, w nadgarstku. To zdarzenie opóźniło comeback grupy oraz ich koncerty.

Zdjęcie ręki podczas rehabilitacji:

» Pokaż zdjęcie

» Zwiń

Jamesowi nadal nie udało się wyleczyć urazu, dlatego też postanowił opuścić zespół. Swoją decyzją podzielił się z fanami 30 stycznia zostawiając dla nich list:

 

„Zawsze starałem się brnąć do przodu, myśląc pozytywnie, jednak w obecnej sytuacji muszę zrobić to co dla mnie najlepsze… Od dziecka wierzyłem, że jeśli się coś zaczyna, trzeba to skończyć. Dlatego też przez ostatnie dla lata próbowałem się pozbierać i „uratować” ile się da. 

Najwyraźniej czeka mnie 6 operacja nadgarstka, na domiar złego dowiedziałem się, że mam zakrzepy krwi w mózgu. Postanowiłem, że nie będę dręczyć się poczuciem winy za to, że odchodzę, w zamian postaram się dobrze pokierować swoim życiem obierając nową ścieżkę. Mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną, że to najlepsze co mogę w aktualnej sytuacji zrobić.

Przepraszam, jeśli Was zawiodłem. Mam jednak nadzieję, że poczuliście iż dawałem z siebie wszystko. Nie odpuszczałem, mimo bólu, potu i łez… 

Dziękuję za Wasze wsparcie, miłość, oddanie, wspólne wspomnienia i wszystko inne. Życzę Wam i Royal Pirates największych sukcesów! Nigdy Was nie zapomnę. 

 

 

 


src: (1)

2 comments

  1. Youngjin Reply

    Widziałam z nimi tylko jeden program i przesułachałam parę piosenek, ale powiem tak: ten uraz jest mega poważny i lepiej aby nie męczył się grą na scenie, kiedy np.dokucza mu okropny bólu. Plus zakrzepy w mózgu to też poważna sprawa. Niech James się na spokojnie wyleczy i pokieruje swoim życiem jak należy

  2. Suzzzi Reply

    Szkoda chlopaka. Po ostatnim poście na insta widać że nadal nie pogodził się z ta tragedia. Niech leczy rękę, fani poczekaja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *