Członkowie ZE:A odchodzą ze Star Empire! Kwanghee podpisuje kontrakt z Bonboo Ent.

Przyszłość boy bandu ZE:A wisi na włosku. Grupa może rozpaść się lada dzień! 

Wraz z początkiem stycznia 2017 roku, agencja zespołu ZE:A – Star Empire Entertainment potwierdziła plotkę, że członkowie boy bandu wciąż rozważają decyzję o odnowieniu kontraktów, które oficjalnie przestały obowiązywać 6 stycznia. Wytwórnia podkreślała, że nic nie zostało jeszcze przesądzone i będzie ona wpierała członków zespołu w ich decyzjach.

Niektóre ze źródeł medialnych już wtedy uchylały rąbka tajemnicy, iż panowie po cichu szukają nowych agencji.

Gdyby większość z członków ZE:A zdecydowała się kontynuować promocję, zespół i tak przeszedłby kolejną zmianę składu.  Kwanghee oraz Siwan podjęli decyzję o rozpoczęciu służby wojskowej w tym lub przyszłym roku. Dołączą tym samym do Taehuna i Minwoo, którzy już się zaciągnęli. Z całą pewnością utrudniłoby to grupową promocję.

ZE:A zadebiutowali w 2010 roku z single albumem “Nativity” ich singlowi udało się zaistnieć na listach przebojów jeszcze tego samego dnia!
Wszyscy członkowie pokazali swój wszechstronny talent zarówno na scenie jak i na  ekranie promując się w sub-unitach, solo oraz jako aktorzy.

 


Kwanghee podpisuje kontrakt na wyłączność z agencją  Choo Sung Hoona!  

 

Kwanghee znalazł dla siebie miejsce w Bonboo Entertainment. Oznacza to że idol nie zamierza kontynuować współpracy ze Star Empire.

Źródło z Bonboo Entertainment potwierdziło 7 lutego:

“Niedawno podpisaliśmy kontrakt z Kwanghee. On i Choo Sung Hoon spotkali się podczas zdjęć do programu stacji SBS – ‘Law of the Jungle, gdzie stali się sobie bliżsi.
Chcemy pomóc mu przygotować się do służby wojskowej, którą rozpocznie w marcu. Jak tylko powróci z wojska zaplanujemy dla niego nowe aktywności.

Bonboo Entertainment jest agencją takich gwiazd jak: Choo Sung Hoon, Yano Shiho, Kim Dong Hyun, Kahi, Ricky Kim itd.

Kwanghee pojawia się aktualnie w programie “Infinite Challenge” oraz wystąpi jako MC podczas “Inkigayo” – 12 lutego!


Sources: Soompi (1, 2), Naver (1, 2), Nate

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *